صفحه اصلی / سبک زندگی / ساک سفر را چطور بپیچیم ؟

ساک سفر را چطور بپیچیم ؟

نحوه چیدن وسایل در ساک و چمدان

 

پیچیدن چمدان یکی از مهمترین اقدامات قبل از سفر است که باید با دقت و حوصله انجام شود . در نظر داشته باشید ، هدف تنها با خود بردن تعدادی وسیله نیست . بلکه باید به انتخاب وسایل ، نحوه چیدمان ساک ، استفاده از حداکثر فضا ، جلوگیری از چروک شدن لباسها ،  دسترسی آسان به همه وسایل ، جلوگیری از آلودگی وسایل بهداشتی و لباس زیرها و… توجه نمایید . از این نظر پیچیدن ساک سفر یک هنر است و باید با ظرافت انجام شود .

 

نکات کلیدی قرار دادن وسایل در چمدان :

روشهای متفاوتی برای چیدن چمدان وجود دارد که انتخاب آن بسته به سلیقه شماست اما در همه این روشها باید به چند نکته کلیدی توجه نمایید :

  • لباسها را با توجه به نیاز خود بچینید  :

لباسهایی که تنها در مقصد مورد استفاده هستند را در بخش زیرین و یک دست لباس زاپاس برای طول مسیر را در روی چمدان قرار دهید .

  • حتما یک بخش مجزا برای وسایل بهداشتی در نظر بگیرید :

وسایل حمام ، لباس زیر و دیگر وسایل بهداشتی را در کاور یا کیفهای پارچه ای جدا از دیگر وسایل در بخشی از چمدان قرار دهید تا در معرض آلودگی قرارنگیرند .

  • کیف مدارک را در جیبهای داخلی ساک قرار دهید.

مدارک و مقداری پول را در بخشی از ساک قرار دهید که به راحتی دیده نشوند اما در دسترس بوده و نیازی به جابجایی همه وسایل نداشته باشید .

  • وسایلی که زیاد مورد استفاده هستند را در کیف دستی قرار دهید .

وسایلی مانند موبایل ، شارژر ، پاوربانک ، هندزفری ، کرم و وسال آرایشی ، دستمال کاغذی ، کیف پول ، کلید ، کارت اعتباری و… از وسایل ضروری و پر استفاده هستند . همراه داشتن یک کیف دستی کوچک برای قرار دادن این وسایل بهترین راه است .

  • چیدمان ساک باید به نحوی باشد که تمام وسایل دیده شوند و به راحتی در دسترس قرار گیرند .

هرکدام از وسایل در هر زمان باید دردسترس باشند . به نحوی که با برداشتن یک وسیله ، چیدمان ساک به هم نریزد و چیزی گم نشود . در ادامه بهترین روش چیدن ساک را با هم مرور خواهیم کرد .

 

بهترین روش پیچیدن چمدان

 

 

  • قرار دادن وسایل در چمدان به صورت لول شده باعث دسترس پذیری بیشتر و بهتر تمام بخشها میشود . لباسها چروک نمیشوند و به راحتی قابل جابجایی هستند .

 

بهترین روش قرار دادن لباس زیر در چمدان

 

 

  • بهترین راه برای قرار دادن لباس زیر و پدهای بهداشتی در چمدان ، استفاده از کیفهای مخصوص ضد رطوبت است . با استفاده از این وسیله میتوانید بیش از ده لباس زیر را از آلودگی حفظ کرده و با خود همراه داشته باشید . برای خرید اینجا کلیک کنید .

بیوگرافی سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *