صفحه اصلی / درباره مجله ایران بازار

درباره مجله ایران بازار

مجله ایران بازار

مجله ایران بازار یک رسانه‌ی اطلاع رسانی آنلاین است که دارای مجلات تخصصی در حوزه دیجیتال ، مادر و کودک ، مد و لباس، زیبایی وسلامت و ورزش و جوانی می باشد. مجله ایران بازار توسط وب سایت ایران بازار با هدف ارتقا سطح کیفی جامعه و کمک به بهبود زندگی جامعه بشری در حوزه های مختلف ایجاد شده است.

در مجله ایران بازار فناوری های جدید و به روز دنیا را معرفی خواهیم کرد و افق پیش روی آیندگان را نظاره گر خواهید بود. فضایی برای آگاه کردن مردم از جدیدترین فناوری های روز دنیا، بهتر زیستن ، زیبا زندگی کردن و لذت بردن از دنیای پیش روی آنها ایجاد شده است.

امروزه با پیشرفت استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات دیجیتال، مردم با مراجعه به اینترنت درصدد یافتن اطلاعات مورد نیاز و افزایش آگاهی خود می باشند.

مجله تخصصی دنیای دیجیتال ایران بازار

ما با معرفی جدیدترین لوازم دیجیتال سعی خواهیم کرد پا را فراتر از مرزها بگذاریم و اخبار آینده را در سریعترین زمان ممکن انتقال دهیم.

مجله مادر و کودک ایران بازار

با هدف اطلاع رسانی به مادران در حوزه آشنایی با دوران بارداری ، مراقبت از نوزاد ، تغذیه نوزاد ، تشخیص نیازمندیهای کودک ، اوقات فراغت کودکان ، تربیت فرزندان ، چگونگی رفتار والدین با کودک تجربیات خود را در اختیار خوانندگان عزیز قرار می دهد. امید است مجله ایران بازار بتواند با مقالات نویسندگان خود گامی در جهت ارتقای سطح کیفی جامعه کنونی بردارد.

مجله مد و لباس ایران بازار

امروزه خانم ها و آقایان سعی می کنند با پوشیدن لباس های شیک ، ظاهر خود را آراسته نشان دهند. ظاهر آراسته موجب افزایش اعتماد به نفس شخص می شود. در مجله ایران بازار بخشی با نام مد و لباس در نظر گرفته شده است تا جدیدترین اخبار مربوط به دنیای مد و لباس در ایران و جهان را بررسی نماید. هدف مجله مد و لباس ایران بازار معرفی شیک ترین استایل های زنانه و مردانه می باشد.

مجله ورزش و جوانی ایران بازار

آموزش گام به گام بهترین تمرینات ورزشی مناسب برای سنین مختلف زیر نظر افراد متخصص . ورزش و جوانی را با ما تجربه کنید و از سلامت و شادابی خود لذت ببرید.

مجله زیبایی و سلامت ایران بازار

راهکار های نوین زیبایی و سلامت پوست و مو را در مجله سلامت ایران بازار معرفی خواهیم کرد . با ما جوان بمانید و پوست و مویی شاداب و با طراوت داشته باشید.