جامدادی پارچه ای زیپ دار HAVE FUN   

جامدادی پارچه ای زیپ دار HAVE FUN دارای قابلیت شستشو 

 

جامدادی  pencil case  کیف کوچکی است که در آن ابزار نوشتاری از جمله خط کش ، پاک کن ، خودکار ، مداد و ماژیک و… را می گذارند و اغلب با زیپ باز و بسته می‌شود.

قرار دادن مستقیم لوازم تحریر در کیف مدرسه، دانشگاه یا اداره موجب دو مشکل عمده ایجاد می‌کند. اول این که پیدا کردن هر یک از این لوازم در کیف‌هایی که معمولاً پر از وسایل ریز و درشت هستند، کار آسانی نیست.

مشکل دوم کثیف شدن داخل کیف در اثر نشت احتمالی جوهر خودکار و روان‌نویس یا تماس با نوک مداد است . برای حل این مشکل‌ها استفاده از جامدادی راه‌حل خوبی است. افراد مختلف بنا به نوع و تعداد لوازم تحریری که همراه خود دارند، از جامدادی‌های متفاوتی استفاده می‌کنند.

جنس، طرح، تعداد و اندازه‌ جیب‌ها و قابلیت شستشو بودن جامدادی از عواملی هستند که بر انتخاب جامدادی مناسب تاثیر می‌گذارند. جامدادی حاضر به دلیل جنس مناسب، جادار بودن و اشغال فضای کم، مناسب داشن‌آموزان، دانشجویان و افرادی است که باید روزانه تعداد نسبتا زیادی لوازم تحریر را با خود به همراه داشته باشند و  بخاطر کوچک بودن کم جا میگیرد و محل مناسبی برای لوازم التحریر کودکان است. وسایلی مانند مداد، پاکن، تراش،خط کش خودکار، اتود، غلط گیر ، ماژیک علامت زن و …. در آن جا میگیرد.

ویژگیهای جامدادی:

- جنس: پارچه قابل شستشو

- نحوه باز و بسته شدن: زیپ

- دخترانه

- قابل شستشو

- دوخت بسیار مقاوم

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جامدادی پارچه ای زیپ دار HAVE FUN   

  • میزان فروش: 402
  • مدل پارچه ای زیپ دار
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9659

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: جامدادی پارچه ای زیپ دار HAVE FUN