چادر قاجاری

چادر قاجاری
Qajar Tent

57,000 تومان

اطلاعات فروشنده

فروشگاه عفاف ایرانی

قیمت :
(0/5)
ارزش :
(0/5)
تعداد :
(0/5)

مجموع محصولات 1

کد محصول: قاجاری
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

چادر قاجاری ازپارچه حریراسود با بهترین کیفیت و با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های برش، دوخت، پرسنل مجرب و آموزش دیده و دارای خاصیت ضدچروک اماده ارائه به مشتریان می باشد. چادر قاجار...

چادر قاجاری ازپارچه حریراسود با بهترین کیفیت و با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های برش، دوخت، پرسنل مجرب و آموزش دیده و دارای خاصیت ضدچروک اماده ارائه به مشتریان می باشد.

چادر قاجاری یا همان کمری که از زمان قاجاریه بین ایرانیان رواج داشته است یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین چادرهای ایرانیان می باشد. یکی از ویژگی های این نوع چادر دو تکه بودن آن می باشد که قسمت پایین آن به صورت دامن بوده که با بستن بندهایی به دور کمر، قسمت پایین تنه را می پوشاند و قسمت بالایی آن، که کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، به راحتی با کش برروی سر نگه داشته می شود. ویژگی های دیگر این چادر رنگ ثابت، ضد چروک و ضد پرزو خاک می باشد.
در ضمن این نمونه چادر از جدیدترین چادرهای موجود در بازار می باشد. با توجه به علاقه ایرانیان عصر جدید به مدل های سنتی، این چادر نسبت به بقیه چادرها در بین خانم های ایرانی ازمحبوبیت و مقبولیت خوبی برخوردار است.

روش شستشو:

جهت شستشوی این محصول می بایست موارد زیر رعایت گردد تا بتوان بهترین استفاده رااز چادر برد.
زیرا پارچه های چادر علی رغم کیفیت و مقاومت بالا براثر شستشوی غیر اصولی خراب و کهنه می شود. چادرهای مشکی را نباید با آب بالای 60 درجه (آب جوش)شست. زیرا مقاومت چادر را کم  و باعث افت چادر می گردد. بهتراست جهت شستشو آن را با آب ولرم، صابون مایع و یا مایع مخصوص البسه مشکی (مشکین تاژ)شست و ترجیحا از انداختن به درون ماشین لباسشویی خوداری نمود. شستشو در ماشین لباسشویی به صورت دراز مدت از عمرمفید چادر می کاهد.

جهت خشک کردن چادر نیز بهتراست در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرد تا از بورشدن آن نیز جلوگیری شود.
مشخصات
امکان آویز کیف دارد
برند عفاف ایرانی
تنوع بستن یک مدل
جلو چادر تکه بالا باز و تکه پایین به صورت دامنی
جنس پارچه حریر اسود
درجه کیفی اعلاء
رنگ محصول مشکی
طرح پارچه ندارد
قد شخص استفاده کننده 150cm تا 170cm
مدل قاجاری
نام محصول چادر قاجاری
نقاب(لبه بالای چادر) ندارد
چند تکه دو تکه
کد محصول CH2101
کش دارد
گارانتی کالا به شرط تمیز نگه داشتن به مدت 10 روز

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید