تشویقی و جویدنی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

آبخوری آبشار اتوماتیک مناسب برای سگ های کوچک و گربه Flower Style Automatic Electric Pet Water Fountain Dog Cat Drinking Bowl with Corner Fit

آبخوری آبشار اتوماتیک مناسب برای سگ های کوچک و گربه Flower Style Automatic Electric Pet Water Founta..

378,000 تومان
ایران بازار اینترنشنال (ارسال از خارج کشور)

اسنک تشویقی سگ با طعم گوشت - Ossobello

اسنک تشویقی سگ با طعم گوشت – Ossobello   سگ حیوان باوفایی است. اگر میخواهید یک همراه همیش..

0 تومان

غذای تشویقی سگ با طعم بلوبری - Jerhigh

غذای تشویقی سگ با طعم بلوبری - Jerhigh   اگر میخواهید یک همراه همیشگی داشته باشید سگ خانگ..

0 تومان
تشویقی و جویدنی

به جز بازی کردن، سگها دوست دارند تا اجسام را بجوند و این کار آنها را خوشحال میکند. برای جویدن چیزهای زیادی وجود دارد که شامل: اسنک، غذای تشویقی است. جویدن برای سگ خانگیتان مزیتهای بسیاری دارد که عبارتند از:

بهبود رفتار: وقتی که یک چیز جویدنی را بعنوان تشویق به سگ خانگیتان بدهید واکنش خوبی را از خود نشان خواهد داد. اگر میخواهید که سگتان را تربیت کنید این مورد بسیار جوابگو خواهد بود.

بهداشت دندانی: سگها قادرند با جویدن،  رسوب دندانهای خود را با  از بین ببرند

برای از بین بردن خستگی:  با جویدن سگ را در اوقات فراغتشان خوشحال خواهید دید

برای انتخاب جویدنی برای سگتان بخاطر داشته باشید که این خوراکی ها اشکال و مدلهای مختلفی دارند و زمانی که سگتان در حال جویدن آن است آنهایی را که خوراکی نیستند و فقط جویدنی هستند را از دهان حیوان بزرگتر انتخاب کنید، و زمانی که قسمتی  از آن نرم شد آن را جدا کنید و توجه کنید که وقتی اندازه آن کوچک شد آن را دور اندازید چرا که ممکن است باعث خفگی سگ شود.

این خوراکی ها بسیار سفت هستند و نباید برای سگتان آن را پرت کنید زیرا باعث شکسته شدن دندانهایش خواهد شد.

جویدنی هایی که خوراکی هستند را سعی کنید تا حدالامکان برای سگ های کمتر از 8 ماه استفاده کنید چرا که باعث مشکلات گوارشی برای آنها خواهد شد.

یکی از مزیتهای این جویدنی ها این است که زمانی که سگتان دندان درد دارد، آنهایی که خوراکی نیستند را میتواند در فریزر قرار داده و پس از منجمد شدن در اختیارش قرار دهید.

ور در آخر به این نکته توجه داشته باشید که هیچگاه استخوان مرغ و یا گوشت را در اختیار سگتان قرار ندهید چرا که پس از شکسته شدن کناره های آن تیز شده و باعث آسیب رسیدن به دندان، لثه ها و دستگاه گوارش حیوان خواهد شد