شامپو مخصوص سگ –  Biogance 1in2

شامپو مخصوص سگ –   Biogance 1in2

 

امروزه نگهداری از حیوانات خانگی طرفداران بسیاری دارد و افراد با توجه به شرایط زندگی و علاقه خود مسئولیت مراقبت حیوانی را بعهده می گیرند. نگهداری از حیوانات خانگی مستلزم فراهم کردن تغذیه مناسب و شرایط زندگی خوب برای آنها میباشد. اشتراک محیط زندگی شما با حیوان خانگی، نیازمند رعایت نکات بهداشتی، شستشو و حفظ نظافت حیوان میباشد تا زندگی مسالمت آمیزی با هم تجربه کنید. سگ حیوان خانگی است که اغلب به دلیل داشتن پوشش موی بلند و متراکم ، مستعد جذب موجوداتی مانند کک و شپش است که برای انسان نیز آزار دهنده می باشد. شستشوی منظم و دوره ای حیوان با شامپوی مخصوص، مشکلات بعدی بدنبال نخواهد داشت و باعث شادابی هرچه بیشتر این موجودات دوست داشتنی می شود.

شامپو سگ Biogance  مناسب برای انواع سگ ، ساخت کشور فرانسه است . در ساخت شامپو از عصاره بادام شیرین و گل گاو زبان استفاده شده است. فرمولاسیون شامپو به نحوی است که کف زیاد تولید میکند و به خوبی تمام فضای بین لایه های موی حیوان را پوشش میدهد. ترکیبات این شامپو موجب حفظ درخشندگی ، نرمی مو و سلامت پوست حیوان می گردد.

طریقه مصرف:

مقدار کافی از شامپو را با موهای سگ که از قبل خیس شده آغشته نمایید و ماساژ دهید. این کار را دوباره تکرار کنید و قبل از آب کشی 2 دقیقه صبر کنید. از تماس شامپو با چشمان سگ جلوگیری کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شامپو مخصوص سگ – Biogance 1in2

  • میزان فروش: 23
  • تولید کننده: Biogance
  • مدل 1in2
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 5819

برچسب ها: شامپو مخصوص سگ – Biogance 1in2, 1in2, آرایشی و بهداشتی