کیف و ساک ورزشی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

کیف شانه ای مدل ۵۱۶۹ آیوان - aione 5169

کیف شانه ای مدل ۵۱۶۹ آیوان بسیار راحت و مناسب برای پیاده روی   کیف شانه ای مدل ۵۱۶۹ ..

178,000 تومان

کیف کمری مدل AI ONE 9405

کیف کمری AI ONE 9405 همراه همیشگی شما در ماجراجویی و کوهنوردی هایتان   کیف های کمری ..

147,000 تومان

ساک ورزشی °361

ساک ورزشی °361   - جنس : پلی استر - تعداد جیب : 3 جیب زیپ دار ، یک جیب بغل ، یک جی..

178,000 تومان
کیف و ساک ورزشی

انتخاب بهترین کیف ورزشی بستگی به چگونگی استفاده ازآن ، میزان استفاده ازکیف  و مقدار پولی که می خواهید برای خرید هزینه کنید، دارد. چهار نوع اصلی کیف باشگاهی وجود دارد؛ کیف های رو دوشی (strap bags) کیف دوفل (duffel bags)، کیسه های ورزشی (sack bags یا gym sacks) و کوله پشتی (backpacks). هریک از این کیف ها برای کمک به خریدار برای حمل تجهیزات خود به روش های مختلف تولید می شود. 

کیف و ساک های ساده ورزشی معمولا نسبت به سایرین جیب و تنوع جای کمتری دارند، به زبان ساده‌تر بیشتر شبیه کیسه هستند تا کیف و کوله‌های عادی.  دلیل آن هم مشخص است. شما ممکن است وسایل مختلفی را مانند حوله، کفش، دمپایی و گرمکن در مراجعه به استخر و به همراه داشته باشید؛ وسایلی که چندان نیازی به تقسیم‌بندی آنها ندارید و در فاصله‌ی کوتاهی از اینکه در کیف‌تان جای‌شان می‌دهید به آنها نیاز پیدا می‌کنید و به سراغ‌شان خواهید رفت. اگر زیاد به باشگاه و استخر می‌روید نیازی به کوله عادی و یا ساکی که کاربردهای دیگری نیز دارد، نخواهید داشت. می‌توانید یک کوله و یا ساک ورزشی را همیشه برای رفتن به باشگاه آماده نگه دارید و یا اگر همیشه برای رسیدن به تمرین دیرتان شده است، بدون معطلی وسایل‌تان را در آن بریزید و حرکت کنید.
کاربرانی که در وقت استراحت برای ناهار ورزش می کنند، اغلب مجبورند لباس های مرطوب خود را در یک کیسه ذخیره کنند تا زمانیکه در پایان روز به خانه برسند. در این موارد یک محفظۀ طراحی شده با دیوارۀ خارجی از جنس مش، می تواند لباس ها را خشک و بوی بد آن ها را کاهش دهد. داشتن دو دسته در بالای کیف برای بسیاری از افراد کافی است. دیگران ممکن است خواهان بند بلندتر برای قرار دادن کیف به روی یک شانه باشند. برخی دیگر کوله پشتی با بندهایی بر روی دو شانه را، به ویژه زمانیکه وسایل زیادی برای حمل دارند، ترجیح می دهند. به خاطر داشته باشید که ممکن است زمانیکه از این بندها استفاده نمی کنید، این بندها آزار دهنده باشند و در هرچیزی که با آن ها برخورد می کند گیر کنند.