تاپ و دامن ورزشی زنانه

نمایش:
مرتب کردن براساس:
تاپ و شلوارک راحتی ورزشی زنانه مدل خال دار  -41 %

تاپ و شلوارک راحتی ورزشی زنانه مدل خال دار 

تاپ و شلوارک راحتی ورزشی زنانه مدل خال دار دارای جنس خنک و سبک   خرید تاپ ورزشی از خرید د..

59,000 تومان 35,000 تومان

اگر ورزشی که انجام می‌دهید نیاز به آزادی بیشتر دست‌ها دارد، به جای هودی و سویشرت، سراغ تاپ ورزشی زنانه ای بروید که به شما آزادی عمل بدهد.

تاپ هایی که قسمت شکم آن آزاد است و باعث احساس راحتی بیشتر زنان ورزشکار می‌شود. بدن را خنک نگه می‌دارد و تن‌خور زیبایی دارد.

بندهای مدل قهرمانی در همه‌ی مدل های لباس زنانه از پیراهن گرفته تا تونیک استفاده می‌شود. اما در تاپ ورزشی زنانه بسیار پرطرفدار است، چراکه:

  1. امکان انجام آزادانه‌ی انواع حرکات ورزشی را می‌دهد.
  2. باعث می‌شود در حین انجام حرکات به خوبی حالت دست و بدن خود را ببینید.
  3. امکان تنفس را به بدن می‌دهد.
  4. مدل مدرن و استایل متفاوتی را ایجاد می‌کند.

می‌توانید یک تاپ یا نیم تنه ی ورزشی را فرم قهرمانی را برای انواع ورزش از جمله بدنسازی یا یوگا انتخاب کنید. ممکن است لباس آزاد و شلی که به تن می‌کند بسیار راحت به نظر برسد اما همین مدل بگی آزاد اگر در همه لباس‌ها باشد می‌تواند آن‌ها را برای انجام حرکات درست دست و پا گیر کند. همچنین لباس‌های آزاد امکان دیدن حرکت کامل اندام ها را از شما می‌گیرند. سراغ لباس‌های بسیار جذب هم نروید همین که لباستان بیش از اندازه آزاد نباشد و در آن شنا نکنید، کافی است و یک لباس اسپرت مناسب به شمار می‌رود.

دامن های ورزشی تنوع محدودی دارند . این دامن ها معمدلا بسیار کوتاه بوده تا دست و پا گیر نباشند . دامنهای چین دار و گشاد چندان مناسب ورزش نیست . بهتر است از دامن های بسیار چسبان نیز استفاده نکنید چرا که آزادی عمل شما را گرفته و باعث سایش ران ها در حین ورزش میشوند . اگر در پوشیدن دامن معذب هستید ، شلوار دامنی گزینه مناسب تری است چرا که از عرق سوز شدن پاها جلوگیری میکند و هوا به راحتی منتقل میشود .
لباس هایی با رنگ های لیمویی، صورتی، قرمز، سفید، یاسی، سبز و آبی آسمانی برای خانم ها و ورزش داخل سالن مناسب تر است. خانم ها می توانند از لباس هایی با رنگ های بنفش، نیلی و خاکی هم برای ورزش های هوازی خارج از سالن استفاده کنند. کفش های ورزشی سفید و صورتی برای تمام خانم ها مناسب است و با هر رنگ لباسی هم هماهنگ می شوند.