شلوار و شلوارک و شورت ورزشی مردانه

نمایش:
مرتب کردن براساس:

شلوار ماهیگیری دیرهانتر Recon down bib trousers 3099

شلوار ماهیگیری دیرهانتر Recon down bib trousers 3099   پوشیدن لباس مناسب اولین قدم برای ش..

3,260,000 تومان

تکنولوژی‌های ورزشی با سرعت نور در حال پیشرفت هستند، این تکنولوژی‌ها می‌خواهند ورزش کردن را برای شما ساده‌تر کنند، سلامتتان را افزایش دهند و از بدنتان در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت کنند و در نهایت و مهمتر از همه شما را با طرح‌ها و پیشنهادهای هیجان انگیز تشویق کنند که ورزش کنید. پس شما هم به این دنیای بی نظیر ورزشی ها وارد شوید و مثل یک حرفه‌ای لباس ورزشی خودتان را انتخاب کنید.

سوال این جاست که شلوارک یا شلوار بلند؟ این به ورزشی که انجام می‌دهید بستگی دارد. برای ورزش‌های کاردیو (cardio) مثل پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری یا ایروبیک، سراغ شلوارهای جذب‌تر و شلوارک بروید، که دست و پاگیر نباشند.

انواع مختلفی از شلوار ورزشی مردانه با طراحی‌های مختلف وجود دارد. برخی از آن‌ها جذب هستند و برخی دیگر فرم آزادتری دارند. در واقع دو نوع کلی از شلوار ورزشی مردانه ی مناسب باشگاه وجود دارد که با نام Sweatpants و  Track pants شناخته می‌شوند. شلوارهای Sweat معمولا فرم آزادتری دارند  و از پارچه‌ی لطیف‌تری دوخته می‌شوند، در حالیکه شلوار Track پارچه‌ی الیاف مصنوعی داشته، فیت آن جذب است و بیشتر برای ورزش‌هایی مانند دویدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در انتخاب لباس به فصل هم توجه کنید، برای فصل‌های سردتر به ویژه برای ورزش خارج از خانه سراغ شلوار ورزشی مردانه ی بلند بروید، این شلوارها هم به اندازه‌ی کافی قابلیت تنفس دارند و هم بدن شما را گرم نگه می‌دارند. برای تابستان سراغ شلوارک ورزشی مردانه یا شرت ورزشی کوتاه برویدتا امکان انتقال ها بیشتر باشد .

در نهایت انتخاب آخر با خود شما است، اما نکاتی چون آب و هوا، میزان راحتی و نوع ورزش خود را در نظر داشته باشید و به این توجه کنید بهترین انتخاب در سادگی است، لازم نیست در باشگاه نگاه همه به سوی شما برگردد. آقایان در ورزش های رقابتی از لباس زیری استفاده کنند که حفاظت مورد نیاز را برای آن ها انجام دهد.