با عضویت در وب سایت در قرعه کشی بزرگ ایران بازار شرکت کنید. و از کوپن تخفیف ده هزار تومانی بهره مند شوید

اکسسوری

اکسسوری

کسسوری لباس چیست ؟ سوالی که برای همه ی ما ممکن است بوجود آید. گاهی اوقات ظاهر خاص یک نفر ممکن است نظر ما را جلب کند.یکی از رموز خاص بودن استفاده از اکسسوری های خاص است.

اکسسوری به لوازمی گفته می‎‌شود که جزو قسمت اصلی لباس‌ها نیستند یعنی هر چیزی به جز بلوز و شلوار و پیراهن و دامن و … که اساس استایل شما هستند. اکسسوری‌ها شامل کیف، کفش، ساعت، عینک، کلیه جواهرات ، کمربند، شال و روسری و … است. به ظاهر اکسسوری‌ها نقش تزئینی دارند اما اهمیت آنها فراتر از این حرف‌ها است. اکسسوری‌های خوب توانایی این را دارند که یک استایل ساده را به استایلی عالی تبدیل کنند. اکسسوری‌ها مهم هستند اما انتخاب صحیح آن‌ها مهم‌تر است.

یکی از خاصیت های اصلی اکسسوری تاثیر آن بر پوشش شماست. با انتخاب آن سبک و استایل شما تغییر می کند.

اما اکسسوری ورزشی موضوع متفاوتی است . اکسسوری ورزشی جزو لزومات و ضروریات هر ورزش بوده و تنهابرای استایل و زیبایی کاربرد ندارد .

انواع جورابهای ورزشی : پوشیدن جوراب در هنگام ورزش عرق ناحیه پا و انگشتان را جذب کرده و از انواع عفونتهای قارچی در این نواحی جلوگیری میکند .

هدبند ورزشی : انواع هدبند حوله ای اسپرت برای ورزش در هوای آزاد و فصلهای سرد مورد استفاده قرار گرفته و از سرما خوردگی و دیگر بیماریهای عفونی جلوگیری میکند .

دستکش ورزشی : دستکش ها محافظ پوست نازک دستان شما در زمان کار با وسایل ورزشی هستند همچنین در برخی از رشته های ورزشی ، دستکش جزوی از لباس ورزشی به حساب می آید .

کلاه ورزشی : کلاه های ورزشی که اغلب با نام کلاه بیسبال شناخته میشوند یکی دیگر از اکسسوری های ورزشی پر کاربرد بوده که برای ورزش در فضای آزاد مورد استفاده قرار میگیرند . این کلاه ها از آفتاب سوختگی صورت و چشم محافظت کرده و دید شخص در آفتاب را بیشتر میکنند .