با توجه به نوسانات اخیر بازار؛ خواهشمند است قبل از نهایی نمودن سفارش، موجودی و مبلغ نهایی سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی ایران بازار استعلام کنید
با عضویت در وب سایت در قرعه کشی بزرگ ایران بازار شرکت کنید. و از کوپن تخفیف ده هزار تومانی بهره مند شوید

پوشاک ورزشی

نمایش:
مرتب کردن براساس:
کاپشن کوهنوردی چیروکا مدل Chaqueta Chiruca TESEO 01 به زودی

کاپشن کوهنوردی چیروکا مدل Chaqueta Chiruca TESEO 01

کاپشن کوهنوردی چیروکا مدل Chaqueta Chiruca TESEO 01 با وزن بسیار سبک مناسب کوهنوردی و شکار میباشد. ..

0 تومان
کاپشن دیرهانتر مخصوص کوهنوردی مدل Recon pro jacket 5197 به زودی

کاپشن دیرهانتر مخصوص کوهنوردی مدل Recon pro jacket 5197

کاپشن دیرهانتر مدل recon pro jacket 5197 مناسب طبیعت گردی در سردترین روزهای سال میباشد.   ..

0 تومان
شلوار ماهیگیری دیرهانتر Recon down bib trousers 3099 به زودی

شلوار ماهیگیری دیرهانتر Recon down bib trousers 3099

شلوار ماهیگیری دیرهانتر Recon down bib trousers 3099   پوشیدن لباس مناسب اولین قدم برای ش..

0 تومان

برخی وسایل وجود دارند که نمی توان بدون آن ها ورزش را انجام داد و این وسایل به شما کمک می کنند ورزش خود را به راحتی و بدون اینکه دچار صدمه یا مشکلی شوید به پایان برسانید. پس یک آماده سازی خوب می تواند ورزش را بسیار دلنشین تر سازد. یکی از این ملزومات تهیه لباس ورزش مناسب است.

از لباس ورزشی که مناسب رشته ورزشی مورد نظر شما باشد استفاده کنید. لباس ورزشی که انتخاب می کنید، چه شلوارک باشد چه شلوار گرمکن یا ساپورت ورزشی، تیشرت یا گرمکن ورزشی، باید راحت بوده و به شما اجازه حرکت آزادانه را داده و در عین حال اجازه تنفس را به بدن بدهد و اگر به نوعی ضد عرق نیز باشد بهتر است.

پوشیدن پیراهن نایلونی یا استفاده از لباس ورزشی تهیه شده از الیاف مصنوعی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. پاكیزگی لباس به تندرستی فرد كمك می كند و از ضروریات بهداشت فردی محسوب می شود اما گاه، ورزشكاران به موضوع بهداشت پوشاك خود بی توجهی می كنند و شرایط را برای ایجاد بیماری ها فراهم می سازند. بهتر است لباس ورزشی رنگی روشن داشته باشد.   

هنگامی كه هوا سرد است چند لایه لباس بپوشید. داخلی‌ترین لباس باید طوری طراحی شده باشد كه رطوبت خارج شده از پوست را جذب كند. لایه‌ی میانی عرق را جذب می‌كند و گرمای بدن را حفظ می‌كند و لایه‌ی بیرونی شما را از باد و باران حفظ می‌كند.

کمربند، دستکش، کلاه، بند جوراب، بند ساعت و کفش باید تا حدی محکم باشد که حالت آویزان نداشته باشد ولی نباید به بدن فشار وارد آورده و مانع جریان خون شود.

انواع اکسسوری و پوشاک ورزشی زنانه و مردانه ، مناسب انواع ورزشهای رزمی و هوازی در فصول مختلف با توجه به استاندارد های پزشکی در گالری ورزش و سرگرمی ایران بازار عرضه شده و در اختیار شما قرار گرفته است .