قفل

نمایش:
مرتب کردن براساس:

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی گرد

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی گرد   بکارگیری دوچرخه بعنوان یک وسیله نقلیه یا وسیله ورزشی ط..

0 تومان

قفل دوچرخه لاوان مدل سر پلاستیکی

قفل دوچرخه لاوان مدل سر پلاستیکی   بکارگیری دوچرخه بعنوان یک وسیله نقلیه یا وسیله ورزشی ط..

0 تومان

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی کتابی

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی کتابی   بکارگیری دوچرخه بعنوان یک وسیله نقلیه یا وسیله ورزشی..

0 تومان
قفل

قفل

 مواظبت از دوچرخه مهم است به همین دلیل خیلی از افراد برای خرید قفل دوچرخه ممکن است حتی بدون در نظر گرفتنقیمت قفل دوچرخه تنها به دنبال یک قفل مطمئن باشند که مغزی قفل آن طوری باشد که هر کسی نتواند سریعا آنرا باز کند.

انواع قفل دوچرخه 

۱- کابلی ( کلیدی و رمزی) : قفل کابلی : مناسب برای مکان های کم جرم و جنایت. استفاده راحت و سریعتر از قفل U، زمانی کمتری برای قفل کردن دوچرخه نیاز است. جابه جایی بسیار راحت مثلا جمع شدن دور لوله زین. حفاظت کمتر و آسان قطع می شود.برای به دست آوردن حفاظت بیشتر باید با قفل U استفاده شود.

۲- قفل های U ( یا D ) : مسلما امن ترین برای استفاده روزمره.مقاومت در برابر چکش، قلم ( اسکنه )، اعمال نفوذ، و غیره.کاهش فضایی که دزد می توانید دیلم را وارد کند. در اندازه های مختلف اجازه می دهد برای قفل یک چرخ و قاب به شی یا هر دو چرخ و قاب به شی ثابت.بالاترین پیشنهاد برای گارانتی دوچرخه شما.زمان بیشتری برای پیدا کردن محلی مناسب برای قفل کردن و بستن قفل نسبت به کابل و زنجیر نیاز است.حجیم تراز قفل های دیگر که فقط در ابتدا دست و پاگیر هست.

۳- قفل های زنجیری : بهترین راه حل برای مکان های ثابت مثلا در خانه.به اندازه کافی امن برای مناطقی با جرم و جنایت بالا.مقاومت در برابر اعمال نفوذ و برش و ضربه.نیاز به یک قفل – که بهتر است از نوع کتابی باشد که به راحتی باز نشود.سنگین و حجیم. 

توجه کنید که تنه را قفل کنید نه قسمت‌های متحرک مانند طوقه یا زین را، چون به راحتی قابل سرقت هستند. در محیط ‌ای کوهستانی به دنج، خلوت‌بودن و سخت‌بودن مسیر اطمینان نکنید. چرا که در همه مراحل باید احتیاط را حفظ کرد. از قفل‌هایی که به صورت سیم کابل، جمع‌شو و کششی هستند استفاده کنید تا بتوانید سه تا پنج دوچرخه را به یکدیگر ببندید.