لوازم جانبی دوچرخه

نمایش:
مرتب کردن براساس:

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی گرد

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی گرد   بکارگیری دوچرخه بعنوان یک وسیله نقلیه یا وسیله ورزشی ط..

0 تومان

قفل دوچرخه لاوان مدل سر پلاستیکی

قفل دوچرخه لاوان مدل سر پلاستیکی   بکارگیری دوچرخه بعنوان یک وسیله نقلیه یا وسیله ورزشی ط..

0 تومان

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی کتابی

قفل دوچرخه لاوان مدل سر فلزی کتابی   بکارگیری دوچرخه بعنوان یک وسیله نقلیه یا وسیله ورزشی..

0 تومان

کلاه دوچرخه سواری بچه گانه قناری مدل HB5-2

کلاه دوچرخه سواری بچه گانه قناری مدل HB5-2   دوچرخه سواری بعنوان یک ورزش یا وسیله حمل و ن..

0 تومان
لوازم جانبی دوچرخه

لوازم جانبی دوچرخه عبارتند از : 

تلمبه و لوازم پنچرگیری : از وسایل بسیار ضروری در دوچرخه‌سواری است به خصوص اگر از جاده دور شده باشید. در آن صورت دیگر دسترسی به خودرو یا آپاراتی ندارید و باید بتوانید خودتان پنچری تیوپ را بگیرید.

آچار آلن : هم‌اینک در دوچرخه‌های روز دنیا تمام پیچ‌ها به صورت آلنی هستند و دوچرخه‌سواران با دسته آچار آلن می‌توانند بسیاری از پیچ‌های روی چرخ‌شان را باز و بسته کنند و نیازی به آچارهای تخت چهارگوش و شش‌گوش ندارند

کیف زیر زین: کیف زیر زین وسیله کم‌حجم و ضروری است. می‌توان در آن تیوپ زاپاس، تایلیور، وسایل پنچرگیری و حتی تعدادی از آچارهای‌تان را بگذارید و بدون مشکل فضا، مهم‌ترین لوازم ضروری را با خود داشته باشید. 

چراغ خطر و روشنایی : چراغ خطر و روشنایی برای دوچرخه‌سوار در شب ضروری است چه در بیابان و جاده باشید برای دید بهتر و چه در خیابان‌های روشن شهر در شب برای جلب توجه رانندگان بسیار مهم است.

قفل دوچرخه : بیشتر کاربرد شهری دارد ولی در تورهای چند روزه برای اقامت شبانه شما بسیار نیاز است تا در کنار چادر یا مکان‌های اقامت دوچرخه‌های‌تان به جایی یا چند دوچرخه را به هم قفل کنید.

روکش تنه : برای دو شاخ عقب زیر زنجیر بسیار مهم است و بسیاری از کارخانه‌ها آن را روی دوچرخه عرضه می‌کنند. از مزیت‌های آن این است که روغن رنگ تنه را خراب نمی‌کند.

زنجیرشور و برس‌های شست‌وشو : برای شستن زنجیر، خودرو، طبق قامه و شانژمان بعد از هر برنامه‌ای که در خاک و گل بوده‌اید ضروری است. اگر زنجیر هر چند وقت یک بار تمیز نشود و سنگ‌ریزه‌ها و خاک در بین زنجیر باقی بماند باعث گشادی و خرابی آن می‌شود. 

روغن‌دان : روغن‌دان برای روغن‌کاری مجدد در طول برنامه نیاز است چون روغن خود جذب‌کننده خاک است و با حرکت زنجیر به مرور می‌ریزد، بنابراین در اواسط مسیر زنجیر شما خشک می‌شود و نیاز به روغن‌کاری دارد تا روان شود.