دوچرخه دخترانه

نمایش:
مرتب کردن براساس:

دوچرخه دخترانه قناری مدل Candy سایز 16

دوچرخه دخترانه قناری مدل Candy سایز 16 با طراحی کاملا دخترانه ، مناسب برای یادگیری دختربچه های علاقه..

639,200 تومان

دوچرخه دخترانه قناری مدل Jenny – سه سایز

دوچرخه دخترانه قناری مدل Jenny – سه سایز یک دوچرخه بچه گانه با طراحی شیک و منحصر بفرد دوچرخه بعنو..

1,510,000 تومان
دوچرخه دخترانه

دوچرخه همانگونه که از نام آن مشخص است از 2 چرخ ساخته شده که اندازه چرخها به این بستگی دارد که دوچرخه دخترانه ، پسرانه یا بچه گانه باشد. علاوه بر این یک دوچرخه اجزا دیگری همچون زین ، رکاب ، زنجیر چرخ ، دسته کنترل فرمان و دنده دارند. گرچه امروزه با پیشرفت تکنولوژی دوچرخه های حرفه ای روانه بازار شده اند که بر اساس کاربرد آنها به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند.

دوچرخه مسابقه ای ، دوچرخه شهری و دوچرخه کوهستان که سوار شدن بر هر کدام مهارت خاص خود را می خواهد. هنگام خرید دوچرخه باید رده سنی دوچرخه سوار و جنسیت او را در نظر داشته باشیم. زیرا دوچرخه هایی که برای دختران طراحی شده از نظر شکل ظاهر و تا حدودی کارایی، نسبت به دوچرخه پسرانه متفاوت است. حتی اگر دوچرخه برای کودکان ساخته شده باشد نسبت به دوچرخه نوجوان و بزرگسال تفاوتهایی دارد. کودک تا قبل از اینکه به صورت حرفه ای دوچرخه سواری را یاد بگیرد نیاز به چرخهای کمکی دارد تا حین دوچرخه سواری آسیب نبیند.

دوچرخه سواری یک ورزش مفرح ، شاد و لذت بخش است که در گذشته اکثرا پسرها دوچرخه داشتند و از کودکی در کوی برزن رکاب می زدند اما در حال حاضر دیگر فرقی نمی کند دختر باشید یا پسر. دوچرخه دخترانه با رنگ بندی جذاب و تزیینات دخترانه وجود دارد بعلاوه وسایل جانبی همچون سبد خرید ، زنگ و موزیک دارند تا دوچرخه سواری برای دختران هیجان انگیزتر از قبل باشد.