سرشعله مسافرتی آلوکس مدل Alocs CS-G01

سرشعله مسافرتی آلوکس مدل Alocs CS-G01

 

برای لذت بردن از یک سفر بیرون شهر درون جنگل ، کوه ، دشت ، دریا مجموعه تجهیزاتی نیاز است تا لحظاتی بهتر و ایمن تر در دامان طبیعت تجربه کنیم. تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ شامل مجموعه وسیعی از ابزار ، البسه یا وسایل مختلف میباشد که همراه داشتن آنها بسته به شرایط امری ضروری است.

برای گرم کردن غذا یا جوشاندن آب شاید اولین روشی که به ذهن هر کس میرسد روشن نمودن آتش باشد اما خطرات بر افروختن آتش در طبیعت بر هیچکس پوشیده نیست. بنابراین بهترین روش بهمراه داشتن یک کپسول گاز قابل حمل کوچک بهمراه سرشعله مسافرتی میباشد.

سرشعله آلوکس مدل Alocs CS-G01 محصولی است سبک که فضای بسیار کمی داخل کیف اشغال میکند. سرشعله کوهنوردی آلوکس براحتی روی کپسولهای قابل حمل نصب میگردد. 3 دندانه قابل تنظیم بر روی سرشعله تعبیه شده تا امکان قرار دادن ظروف با اندازه مختلف روی آن فراهم گردد. دندانه ها بطور کامل جمع میگردد تا کمترین فضا را اشغال نمایند. سر شعله مسافرتی آلوکس تمام استیل و قابل استفاده با کپسولهای بوتان / پروپان می باشد.

خصوصیات سرشعله کوهنوردی آلوکس:

- جمع شدن در ابعاد کوچک

- از جنس آلیاژ مرغوب

- احتراق عالی

- توان حرارتی بالا

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سرشعله مسافرتی آلوکس مدل Alocs CS-G01

  • میزان فروش: 33
  • تولید کننده: آلوکس
  • مدل CS-G01
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 6015

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: سرشعله مسافرتی آلوکس مدل Alocs CS-G01, CS-G01, اجاق و ظرف سفری