چاقو شکاری تاشو باک مدل Buck Small Cuttlefish

چاقو شکاری تاشو باک مدل Buck Small Cuttlefish

 

برای شروع یک سفر خارج از شهر به همراه داشتن مجموعه ای از تجهیزات سفر کاملا ضروری است. این وسایل که تحت عنوان تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ شناخته میشوند ، شامل ابزار و وسایل مختلفی میباشند.

چاقو بدون تردید ابزار بسیار پر کاربرد سفر است. بهمراه داشتن یک چاقوی با کیفیت قابل حمل میتواند برای انجام بسیاری از کارها مانند برش مواد غذایی یا باز نمودن درب کنسرو حین سفر شما را یاری دهد.

چاقوی شکاری تاشو باک مدل Buck Small Cuttlefish اندازه بسیار کوچکی دارد و فضای بسیار کمی از کوله پشتی شما را اشغال میکند حتی براحتی در جیب جا میشود. اما در عین کوچکی ، با کیفیت بی نظیری ساخته شده است. تیغه فولادی چاقو بسیار تیز ، بادوام و ضد پوسیدگی میباشد. طراحی ارگونومیک آن طوری است که براحتی در دست جا میگیرد. این مدل چاقوی باک ضامن دار است؛ یعنی جهت باز / بسته کردن تیغه چاقو یک ضامن روی دسته تعبیه شده، انتهای چاقو نیز یک حلقه وجود دارد که با اتصال طناب مناسب، امکان آویزان کردن آن وجود خواهد داشت.

 

خصوصیات چاقو شکاری تاشو باک مدل Buck Small Cuttlefish :

- تیغه فولادی باکیفیت

- طراحی ارگونومیک

- دارای ضامن باز / بسته شدن

- طول چاقو در حالت باز 14 سانتی متر

- طول تیغه 6 سانتیمتر

- حلقه نگهداری بند

- بسیار سبک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

چاقو شکاری تاشو باک مدل Buck Small Cuttlefish

  • میزان فروش: 79
  • تولید کننده: باک
  • مدل Buck Small Cuttlefish
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 6057

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: چاقو شکاری تاشو باک مدل Buck Small Cuttlefish, Buck Small Cuttlefish, چاقوی سفر