حروف الفبای فارسی مغناطیسی بزرگ راشین

حروف الفبای فارسی مغناطیسی بزرگ راشین ، برای آموزش حروف الفبای فارسی و اعداد به کودکان مناسب است

 

استفاده از ابزار کمک آموزشی یکی از روش های مفید و بسیار کاربردی برای آموزش های ابتدایی کودکان است. ابزاری که بتواند با شیوه های بازی گونه مفاهیم را به کودکان آموزش دهد بیشترین جذابیت را برای آن ها دارد. شرکت راشین ، حروف الفبای فارسی مغناطیسی را برای بهبود روند یادگیری الفبای فارسی و ساختن کلمه ها تولید کرده است. این مجموعه شامل دو سری حروف بزرگ ، حروف وسط ، حروف کوچک ، حروف آخر ، اعداد 0 تا 9 ، اتصالات کلمات ، صداها شامل  ّ ء َ ِ ُ ، تخته وایت برد و شابلون حروف می باشد.

کلیه حروف و اعداد به صورت مغناطیسی است و بر روی صفحه وایت برد به راحتی کنار یکدیگر قرار می گیرند تا کودک بتواند کلمه و جمله سازی کند. مزیت اصلی این محصول ، نگارش حروف ، کلمات و اعداد از دید کودک است که روند بازی گونه آن موجب شادی و جلب توجه کودک نسبت به آن می شود. حروف الفبای فارسی مغناطیسی بزرگ راشین به عنوان یک ابزار کمک آموزشی ، روند یادگیری مبانی اولیه فارسی و ریاضی را برای کودک لذت بخش می کند. از خصوصیات این سری تولیدات راشین ، کودک محور بودن آن است که باعث می شود هر کدام از آن ها با توجه به قوه تخیل و خلاقیت خود از این حروف استفاده کنند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

حروف الفبای فارسی مغناطیسی بزرگ راشین

  • میزان فروش: 187
  • مدل Farsi Alphabet
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 4412

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: حروف الفبای فارسی مغناطیسی بزرگ راشین, Farsi Alphabet,