حروف الفبای فارسی مغناطیسی راشین 190 تکه

حروف الفبای فارسی مغناطیسی راشین 190 تکه

 

مونته سوری یکی از روش های متداول و بسیار مفید در آموزش کودکان است ، در این روش آموزش سنین پایین بر اساس روش های سرگرم کننده و بازی گونه می باشد و باعث می شود کودک با میل و علاقه اهداف آموزشی را دنبال کند. شرکت راشین ، حروف الفبای فارسی مغناطیسی 190 تکه را برای بهبود روند یادگیری الفبای فارسی و ساختن کلمه ها تولید کرده است. این مجموعه شامل سری کامل حروف اول ، وسط ، آخر ، چسبان ، اتصال بین حروف ، اعداد و چهار عمل اصلی می باشد.

کلیه حروف و اعداد به صورت مغناطیسی است و بر روی یک صفحه مثل وایت برد به راحتی کنار یکدیگر قرار می گیرند. مزیت اصلی این محصول ، نگارش حروف ، کلمات و اعداد از دید کودک است که روند بازی گونه آن موجب شادی و جلب توجه کودک نسبت به آن می شود. حروف الفبای فارسی مغناطیسی راشین 190 تکه به عنوان یک ابزار کمک آموزشی ، روند یادگیری مبانی اولیه فارسی و ریاضی را بسیار سریع و برای کودک لذت بخش می کند. به کارگیری این ابزار آموزشی حروف الفبای فارسی و نحوه قرار گیری آن ها در کنار یکدیگر را برای کودک بسیار لذت بخش می کند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

حروف الفبای فارسی مغناطیسی راشین 190 تکه

  • میزان فروش: 64
  • مدل 190 Pieces
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 4409

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: حروف الفبای فارسی مغناطیسی راشین 190 تکه, 190 Pieces,