تخته وایت برد الفبا فارسی بازی آموز

تخته وایت برد الفبا فارسی بازی آموز مناسب برای یاد گیری حروف الفبا

 

آموزش زبان فارسی، دیکته و واژه های فارسی یکی از دشوارترین کاراهایی است که برای کودکان اول و دوم دبستان به عنوان یک چالش همیشگی مطرح بوده و هست. این امر نه تنها کودکان، بلکه پدر و مادر آن ها را نیز به خود در گیر می کند و بدل می شود به یک درگیری آزار دهند ه ی ذهنی. کودکان اگر نتوانند به خوبی زبان فارسی را در سال اول و دوم دبستان یاد بگیرند به درد سر می افتند و نمی توانند برای سال های آینده خود را به دیگر همکلاسی های خود برسانند و همیشه در این زمینه مشکل خواهند داشت. از این رو بسیار ضروری است که پایه ی آموزش آن ها را در این زمینه تقویت نمایید تا در آینده با مشکلات جدی تر مواجه نشوند.

بر اساس گفته ی کارشناسان، آموزش کودکان اگر با بازی همراه باشد، می توانند در امر یادگیری بسیار موفق تر عمل کنند و نکته های آموزشی را آن چنان که باید یاد بگیرند و در آینده از موفقیت بیشتر و بهتری بهره مند شوند. تخته وایت برد الفبا فارسی یکی از بهترین بازی هایی است که می تواند در امر آموزش زبان فارسی حسابی به کمک شما بیاید و مشکلات زیادی را در زمینه ی آموزش کودکتان از پیش پای شما بر دارد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های تخته وایت برد الفبا فارسی :

 

- مناسب برای یاد گیری حروف الفبا

- مطابق بر قوانین نوشتاری کلاس اول و دوم دبستان

- مطابق با آخرین شیوه های استاندارد آموزش زبان فارسی

- هم در کلاس درس و هم منزل قابل استفاده است.

- تخته الفبای بازی آموز ، دو رویه وایت بردی است و نو آموز می تواند از هر دو سمت آن استفاده کند

- این حروف از جنس فوم هستند و به دلیل برجسته بودن به راحتی می توان از آنها استفاده کرد.

- حروف الفبای آهنربای فارسی را می توانید علاوه بر صفحه الفبا در جاهای دیگر مانند در یخچال یا کابینت نیز استفاده کنید. حس استفاده از حروف آهنربایی روی این سطوح تجربه شیرین و خوشایندی برای نو آموز دارد و تنوع و رغبت آموزشی را افزایش می دهد.

- شناخت و یادگیری حروف الفبا ، ترکیب صامت و مصوت و کلمه سازی با استفاده از الفبای بازی آموز برای نو آموز ساده تر و قابل فهم تر می شود .

- حروف الفبای بازی آموز را می توانید  به آسانی به هم متصل کنید.

هشدار :

برای کودکان زیر سه سال مناسب نمی باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تخته وایت برد الفبا فارسی بازی آموز

  • میزان فروش: 203
  • مدل تخته وایت برد
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9624

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: تخته وایت برد الفبا فارسی بازی آموز