بازی کارتی مزرعه حیوانات + حیات وحش 

بازی کارتی مزرعه حیوانات + حیات وحش  با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی بازیکنان

 

در این مجموعه دو بازی مزرعه ی حیوانات و حیات وحش ارایه شده که دو یا چهار نفره انجام می شود. در هر بازی، بازیکنان تلاش می کنند که با عبور از موانع و طی مسیری مشخص، به نقطه ی پایان برسند. در مسیری که بازیکنان باید از آن عبور کنند خانه های مرتبط باهم در فاصله های مختلف قرار دارند که اگر در مسیر بازی در آنها توقف شود، باید بازی از خانه مرتبط دیگر آن ادامه یابد، حال ممکن است این انتقال جایگاه مهره ها به سود یا به ضرر هر یک از بازیکنان باشد.

 فلش کارت حیوانات موجود در این مجموعه با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی بازیکنان طراحی شده است که هر یک اطلاعاتی همچون : طول بدن ، تعداد گونه ها ، وزن ، طول عمر و ... را در خصوص هر حیوان ارائه می دهد.

هدف از تولید این مجموعه علاوه بر سرگرمی ، آشنایی شما با برخی از خصوصیات حیوانات می باشد که امیدواریم به اطلاعات عمومی شما بیفزاید.

راهنمای بازی مزرعه حیوانات

ابتدا کارت های صورتی را به صورت مساوی بین یکدیگر تقسیم کنید و سپس با انداختن تاس و آوردن عدد 6 شروع کننده بازی را مشخص نمایید.

با قرار گرفتن در خانه هایی که علامت سوال دارند باید سوال بازیکن مقابل را جواب دهید . در صورت صحیح بودن پاسخ 4 خانه به جلو خواهید رفت و در غیر اینصورت 4 خانه به عقب بر میگردید.

برنده بازی کسی است که با گذشتن از تمام موانع زودتر به خط پایان برسد

راهنمای بازی حیات وحش

 

ابتدا کارت های زرد را به صورت مساوی بین یکدیگر تقسیم کنید و سپس با انداختن تاس و آوردن عدد 6 شروع کننده بازی را مشخص نمایید.

در این بازی اگر بازیکنی در خانه هایی که علامت سوال دارند متوقف شد باید سوال بازیکن مقابل را جواب دهید . در صورت صحیح بودن پاسخ 3 خانه به جلو خواهید رفت و در غیر اینصورت 3 خانه به عقب بر میگردید.

 

- ویژه گروه سنی : الف، ب ، ج ( 7  تا 10 سال)

- دو بازی در یک جعبه

- تعداد افراد : 2 تا 4 نفره

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازی کارتی مزرعه حیوانات + حیات وحش 

  • میزان فروش: 324
  • مدل فکری آموزشی
  • موجودی: 5
  • کد محصول : 9396

برچسب ها: بازی کارتی مزرعه حیوانات + حیات وحش