بازی فکری چند نفره دکتر میکروب

بازی فکری چند نفره دکتر میکروب برای بالا بردن قدرت حل مساله بسیار مناسب است.

 

بدون تردید بهترین روش آموزش به کودکان و بالا بردن مهارتهای آنان استفاده از بازیهای هدف دار میباشد. براحتی میتوان مفاهیم مختلف را در قالب بازی به کودکان آموخت و سبب بهبود مهارتهای فکری و فیزیکی آنان شد.

دکتر میکروب یک بازی 2 تا 4 نفره مناسب سنین بالای 7 سال میباشد. در این بازی فکری جذاب کودکان با اشکال مختلف مواجه میشوند و بایستی در سریعترین زمان تصمیم گیری نمایند تا بازی را از حریف ببرند.

 

روش بازی:

هر کدام از بازیکنان، یک انبر نمونه‌ برداری و یک ظرف کشت میکروب دارند که به سه قسمت کوچک و یک قسمت بزرگ تقسیم شده است. در این بازی صفحه ای (Board Game)، به محض این‌ که کارت چالش رو نمایی شد، بازیکنان باید برای قرار دادن میکروبها (و در صورت وجود، سوپر حشره) در ظرف کشت خود، با یکدیگر رقابت کنند. آنها باید بررسی کنند که مطابق قانون زیر، کدام یک از میکروبها را میتوانند در ظرف خود قرار دهند. «سوپر حشره باید از نظر رنگ و شکل، با تمام میکروب‌هایی که در ظرف دارید، متفاوت باشد». کسی که زودتر از بقیه ظرف خود را با میکروبها و سوپر حشره پر کند، کارت چالش را برمیدارد. بازیکنی که زودتر از بقیه پنج کارت چالش به دست آورد، برنده بازی خواهد بود.

 

اهداف بازی:

- تقویت مهارت کار با دست و انگشتان

- بهبود دقت و تمرکز

- بالا بردن سرعت عمل

- قدرت حل مساله

 

محتویات جعبه:

- 48 عدد میکروب

- 1 عدد ویروس گرد

- 54 عدد کارت تحقیق

- 4 عدد انبر

- 4 ظرف آزمایشگاهی کوچک

- 1 ظرف آزمایشگاهی بزرگ

- راهنمای بازی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازی فکری چند نفره دکتر میکروب

  • میزان فروش: 40
  • مدل فکری
  • موجودی: 2
  • کد محصول : 7354

برچسب ها: بازی فکری چند نفره دکتر میکروب