بازی فکری رانی پل به پل رانی پارک 15

بازی فکری رانی پل به پل رانی پارک 15 برای به چالش کشیدن قدرت ذهنی افراد مناسب است

 

مطالعات نشان داده که بهترین و کاربردی ترین روش برای آموزش کودکان و تقویت مهارتهای ذهنی آنان استفاده از بازیهای فکری مناسب است. به کمک یک بازی فکری متناسب با سن کودک به خوبی میتوان عملکرد ذهنی آنها را بهبود بخشید.

بازی فکری پل به پل رانی پارک 15 یک بازی فکری جدید است که به صورت تک نفره انجام میشود که از ساده به دشوار قابل انجام است. پل به پل رانی پارک 15 برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب میباشد.

 

روش بازی:

این بازی شامل یک صفحه بازی، ۴۰ کارت معمای طبقه بندی و شماره‌ گذاری شده از ساده به دشوار، یک آدمک و تعدادی بلوک یک، دو، سه و چهار طبقه در رنگهای مختلف است. در ابتدا بازیکن یکی از کارتها را انتخاب کرده و بلوکها را مطابق با چیدمان کارت، داخل صفحه بازی میچیند. در هر مرحله آدمک روی یکی از بلوکها ایستاده و بازیکن با انداختن بلوکهای درون صفحه بازی‌، آدمک را از بلوکی به بلوک دیگر میرساند. هدف این است که آدمک را از بلوک شروع، بدون تماس با صفحه بازی به بلوک قرمز برسانیم.

 

اهداف بازی:

- افزایش اعتماد به نفس

- تقویت حافظه

- قدرت حل مساله

- بهبود دقت و تمرکز

 

محتویات جعبه بازی:

- 40 کارت بازی

- 10 مکعب زرد رنگ

- 4 مکعب سبز

- 2 مکعب آبی

- 1 مکعب قرمز

- صفحه بازی

- آدمک

- کیسه

- دستورالعمل بازی

- راه حل بازی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازی فکری رانی پل به پل رانی پارک 15

  • میزان فروش: 30
  • مدل فکری
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 7349

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: بازی فکری رانی پل به پل رانی پارک 15