بازی فکری استوژیت هوپا

بازی فکری استوژیت هوپا روشی منحصر بفرد برای تقویت مهارتهای کلامی ارتباطی

 

بدون تردید بهترین روش آموزش به کودکان و بالا بردن مهارتهای آنان استفاده از بازیهای هدف دار میباشد. براحتی میتوان مفاهیم مختلف را در قالب بازی به کودکان آموخت و سبب بهبود مهارتهای فکری و فیزیکی آنان شد.

بازی استوژیت هوپا یک بازی 2 تا 8 نفره و مناسب کودکان بالای 8 سال است. در این بازی فکری جدید بازیکن بایستی از استعداد، قدرت تخیل، ذهن ‌خوانی و تجربیات پیشین خود به گونه‌ ای متفاوت بهره ببرد. 

 

روش بازی:

در هر نوبت این بازی، یک بازیکن در نقش قصه گو، یکی از کارت های خودش را با کلمه (کلماتی) برای بقیه توصیف می کند. این توصیف می تواند یک کلمه، یک جمله، یک شعر، قسمتی از یک آهنگ، یک آوا، یک ضرب المثل، یک ژست یا هر چیز دیگری باشد. کارت قصه گو، با کارت هایی از تمام بازیکنان دیگر بُر خورده و بعد چیده می شود. بازیکنان باید تلاش کنند با قدرت ذهن خوانی خود، کارت قصه گو را از بین کارت های دیگر پیدا کرده و بعد مخفیانه به آن رای دهند. بازیکنانی که درست حدس زده و کارت قصه گو را پیدا کنند امتیاز می گیرند. بازیکنانی نیز که با انتخابی زیرکانه، کارتی مطابق با مفهوم قصه گو، بزی کرده و ذهن دیگران را از کارت اصلی منحرف کرده باشند، امتیاز می گیرند.

اهداف بازی:

- افزایش خلاقیت

- بالا بردن مهارتهای زبانی و کلامی

- بهبود مهارتهای ارتباطی

- افزایش اطلاعات عمومی

 

محتویات جعبه:

- صفحه بازی

- 8 مهره چوبی

- 96 عدد کارت تصویر

- 64 نشان رای دهی

- 1 برگه راهنمای بازی گروهی

- 1 عدد راهنمای بازی دو نفره

- کیسه پارچه ای

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازی فکری استوژیت هوپا

  • میزان فروش: 136
  • مدل فکری
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 7355

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: بازی فکری استوژیت هوپا