بازی راز جنگل

بازی راز جنگل

 

بازی راز جنگل یکی از بازی های فکری قدیمی و نوستالژیک است که بدون شک هنوز هم طرفداران بی شماری دارد. این بازی شامل 13 درخت ، 13 پولک و 13 کارت وجود است به علاوه شش مهره برای بازیکنان و دو تاس وجود دارد. هر کدام از کارت ها و پولک ها شکل یک گنجینه دارند (یعنی 13 گنجینه در بازی هست) که باید پیدا شوند. پولک ها زیر درخت ها چسبانده می شوند. درخت ها بر زده شده و در جاهای مخصوص قرار می گیرند. سپس یکی از کارتها (گنجینه) نشان داده می شود و بازیکن ها با تاس انداختن باید خود را به درخت ها نزدیک کنند تا بتوانند زیر درخت (پولک ها) را ببینند و گنجینه مورد نظر را پیدا کنند.

ضمن بازی هر بازیکن باید حواسش به بازی نفرات دیگر باشد چون فرد ممکن است جای گنجینه را پیدا کرده و دارد خودش را به قلعه می رساند تا بتواند محل را اعلام کند. با پیدا شدن یک گنجینه، کارت دیگری رو می شود و دوباره بازیکنان به دنبال گنج جدید می گردند. کسی که زودتر بتواند سه گنج را پیدا کند، برنده است. البته علاوه بر موارد گفته شده قواعد دیگری در این بازی وجود دارد که ضمن بازی می توان یاد گرفت.

 

اطلاعات کلی
5 سال به بالا
دارد
6 نفر
13 درخت
صفحه نمایش
سرگرمی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازی راز جنگل

  • میزان فروش: 255
  • تولید کننده: ایران
  • مدل Forest's Secret
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 4398

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: بازی راز جنگل, Forest's Secret, بازی آموزشی