بازی تردست 4 نفره

بازی تردست 4 نفره تقویت مهارت های دستی هماهنگی با چشم ها

 

فواید:

- افزایش تمرکز و دقت

- تقویت هوش هیجانی

- آموزش ترتیب و رنگ ها به کودکان

بازی تردست از آن دست بازی هایی است که با شروع آن شور و هیجان زیادی بین بازیکنان ایجاد خواهد شد. بازی به این صورت است که ، کارت های بازی به پشت ، در وسط بازیکنان قرار می گیرد ، سپس به هر بازیکن باید یک چکش لیوان دار و 6 عدد لیوان رنگی داده شود.

زمانی که تمام بازیکنان برای شروع بازی آماده بودند ، اولین کارت بازی برگردانده می شود ، و حالا بازیکنان ابتدا باید به تصاویر روی کارت ها دقت نمایند و با استفاده از چکش لیوان دار ، و همین طور ترتیب رنگ لیوان ها بر روی کارت ، لیوان ها را به ترتیب صحیح جمع کنند. اولین بازیکنی که بتواند لیوان ها را به ترتیب صحیح جمع کند، و لیوان سفید را نیز از وسط بازی بردارد ، برنده آن دور از بازی خواهد بود و کارت برگردانده شده را برای خودش بر می دارد، اکنون یک کارت دیگر برگردانده می شود و بازی به همین صورت ادامه خواهد داشت تا زمانی که کارت های وسط بازی تمام شود برنده بازیکنی است که کارت بیشتری در پایان بازی داشته باشد.   

محتویات بسته :

- 4 عدد چکش لیوان دار

- 24 عدد لیوان رنگی ( در 6 رنگ مختلف )

- یک عدد لیوان سفید لیبل مخصوص لیوان ها

- 20 عدد کارت بازی ، قانون بازی

- تعداد بازیکنان : 2 تا 4 نفر

- زمان بازی: 10 دقیقه

- مناسب سنین 3 سال به بالا

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازی تردست 4 نفره

  • میزان فروش: 70
  • مدل فکری و سرگرمی
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9406

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: بازی تردست 4 نفره