اسباب بازی حرکتی کنترلی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

بازی روبی فوتبالیست

بازی روبی فوتبالیست سه ربات بسازید!   ماشین کنترلی- ربات فوتبالیست- ربات آتش نشان با ر..

0 تومان

بازی دالی توپه

بازی دالی توپه افزایش دهنده مهارت های حرکتی   کودکان از کوبیدن ، پیدا و پنهان شدن توپ های..

0 تومان

ربات ماژولار Bellrobot Mabot MA1002 - بساز، بازی کن و یاد بگیر - Plug-N-Play Modular Robot

با مابوت بساز، بازی کن و یاد بگیر!   با این اسباب بازی خلاقیت و قدرت تفکر کودکانتان را ار..

0 تومان

هلیکوپتر شارژی کنترلی مدل M9

هلیکوپتر شارژی کنترلی مدل M9   با پیشرفت تکنولوژی شکل و نحوه عملکرد وسایل بازی و سرگرمی ن..

0 تومان

کوادکوپتر کنترلی دوربین دار سایما مدل Syma X5SW FPV Real-Time

کوادکوپتر کنترلی دوربین دار سایما مدل Syma X5SW FPV Real-Time   کواد کوپتر نوعی پهباد است..

0 تومان
اسباب بازی حرکتی کنترلی

بازی و اسباب بازی یکی از نیازهای مهم و اساسی کودک به شمار می رود. بسیاری از مهارتهای پایه جسمی و حسی و همچنین ابعاد مختلف هوش و توانائیهای ذهنی کودک در فرآیند بازی های مختلف توسعه می یابند. لذا به والدین عزیز توصیه می شود حتما در مورد راهنمای خرید اسباب بازی برای کودک بیشتر مطالعه نمایند.

انواع اسباب بازی و ماشین‌های کنترلی در تمامی رده‌های سنی طرفداران خاص خود را دارند و جزء محبوب‌ترین وسایل برای تفریح و سرگرمی هستند. این ماشین‌ها که توسط رادیو کنترل از راه دور، هدایت می‌شوند برای افراد مختلف از رده‌های نیمه حرفه‌ای گرفته تا تمام حرفه‌ای طراحی و تولید می‌شوند و برجسته‌ترین ویژگی آنها که باعث شده تا سیستم فنربندی و شاسی این ماشین فوق‌العاده حرفه‌ای و بسیار ماهرانه و پیشرفته طراحی شوند، قدرت و دقت بالای آنها هنگام استفاده است. بدون شک اگر شما هم این مدل ماشین‌ها را بشناسید و با روش استفاده از آنها آشنایی داشته باشید حتما به عنوان یکی از وسایل تفریحی یکی از مدل‌های آن را انتخاب می‌نمایید.

از دیگر اسباب بازی های کنترلی پر طرفدار هواپیما و هلی شات ها هستند . هواپیما کنترلی در اصل نوعی از پرنده ها می باشد که سرنشین ندارد و توسط سیستم کنترل لاین یا رادیو کنترل به پرواز در می آید، معمولا هواپیما کنترلی در اندازه های مختلفی ساخته می شوند و انواع مختلفی دارد، در واقع هر نوع پرنده ای که دارای بال و بدنه باشد که قابلیت پرواز را داشته باشد به آن هواپیمای مدل گفته میشود.

هواپیمای مدل کنترل لاین

این نوع از هواپیمای مدل که معمولا از موتور سوختی در آنها استفاده می شود، توسط یک کابل هدایت می گردند در طراحی هواپیماهای کنترل لاین اصول نیروی گریز از مرکز و همچنین طراحی صحیح آیرودینامیک بسیار حائز اهمیت می باشد، این نوع از مدلها همچنان طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد، ولی در ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته است

هواپیمای مدل رادیو کنترلی

هواپیمای رادیو کنترل، یک نوع هواپیمای کامل است که از طریق سیستم رادیو کنترل قابل هدایت می باشد، بدین ترتیب این نوع از مدلهای پروازی علاوه بر قدمت بالا دارای طرفداران بسیاری می باشد، ورزش بسیار مفرح و هیجان انگیز هواپیمای مدل میتواند برای آخر هفته ها بسیار مناسب بوده و یک روز جذاب و مهیج را برای شما رقم بزند.