با عضویت در وب سایت در قرعه کشی بزرگ ایران بازار شرکت کنید. و از کوپن تخفیف ده هزار تومانی بهره مند شوید

اسباب بازی جنگی

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

اسباب بازی جنگی

اسباب بازی جنگی

یکی از دغدغه های خانواده ها خرزید اسباب بازی مناسب برای کودکانشان است . اسباب بازی که علاوه بر استاندارد های بهداشتی و ایمنی به رفتار ، شخصیت و طرز تفکر کودک نیز لطمه وارد نکند . در این بین همیشه با سوال بزرگی روبرو هستیم " آیا اسباب بازی های جنگی و پلیسی از جمله تفنگ و مسلسل برای پسران، آن ها را دچار خشونت نمی کند؟ "  خیر ، خرید تفنگ و مسلسل اسباب بازی و وسایلی مثل تانک و نفربر نظامی، آنان را جنگ طلب، خشونت طلب و بزهکار نمی کند.

بسیاری از رهبران صلح دوست جهان هم دوران کودکی خود را با همین اسباب بازی ها یا مشابه آن ها پشت سر گذاشته اند.

علاقه به این گونه اسباب بازی ها مربوط به سال های اول زندگی پسر ها است؛ همان گونه که دختران در این سنین به عروسک های مختلفی علاقه دارند؛ اما به تدریج از بین می رود و این گونه بازی ها جای خود را به فعالیت های ورزشی و مسابقه های فکری می دهد.

در خرید این گونه اسباب بازی های جنگی بر فرزند پسر خود سخت نگیرید؛ البته زیاده روی هم نکنید. اگر فرزندانمان را در دیدن فیلم های خشن تلویزیونی و ویدئویی کنترل کنیم و خود نیز در منزل، رفتار های خشونت آمیز نداشته باشیم، این مقدار اسباب بازی جنگی و پلیسی، به فرزندانمان لطمه ای نمی زند.