کابل اتصال آیفون به نمایشگر مدل  OTN-7575S Lightning to HDMI Cable HDTV Adapter 2m

کابل اتصال آیفون به نمایشگر مدل  OTN-7575S Lightning to HDMI Cable HDTV Adapter 2m

 

در بسیاری از مواقع ویدئویی را در گوشی خود دارید و می خواهید آن را بر روی یک صفحه بزرگ تر و با کیفیت بیشتر مشاهده کنید، با دوستانتان دور هم هستید و می خواهید فیلم مورد علاقه تان را با هم تماشا کنید و یک نفر فیلم را روی گوشی خود دانلود کرده است. برای متصل کردن گوشی های مختلف به نمایشگر کابل های مختلفی وجود دارد. مثلا برای گوشی های اندروید تبدیل Micro USB به HDMI وجود دارد، برای وصل کردن لپ تاپ و دستگاه های دیگر تبدیل USB به HDMI وجود دارد و برای متصل کردن گوشی های آیفون به نمایشگر نیز کابل تبدیل Lightning به HDMI وجود دارد.

مشخصات کابل اتصال گوشی های اپل به صفحه نمایش

کسانی که از گوشی های اپل استفاده می کنند همیشه برای وصل کردن گوشی به صفحه تلویزیون مشکل داشته اند، اما امروز با وجود کابل تبدیل لایتنینگ به HDMI برند Fornorm این مشکل به راحتی برطرف شده است با استفاده از این کابل شما می توانید گوشی های اپل سری های 5 و 6 و 7 را به نمایشگر متصل کرده و از دیدن تصویری با کیفیت و بزرگ لذت ببرید.لازم به ذکر است که این کابل ازios 8 تا ios 10 را پشتیبانی می کند. طرز کار کابل HDMI به این صورت می باشد که سیگنال های آنالوگ را به دیجیتال تبدیل کرده و به پورت HDMI منتقل می کند.

انتقال صدا و تصویر با کیفیت بالا

در ساخت این کابل از متریال بسیار با کیفیت و مرغوب استفاده شده، به همبن دلیل هنگام انتقال کیفیت صدا و تصویر را به همان شکلی که انتظار داشتید حفظ کرده و برای شما به نمایش میگذارد. با استفاده از این کابل بر روی گوشی آیفون خود دیگر می توانید، فیلم ها را با کیفیت عالی روی صفحه نمایشی بزرگ تماشا کنید. این کابل می تاواند تصاویر را با کیفیت 1080P برای شما به نمایش بگذارد.

پشتیبانی از فرمت های مختلف صدا و تصویر

با استفاده از کابل تبدیل لایتنینگ به HDMI شما می توانید ویدئو با فرمت های AVI, DIVX, MKY, TS, DAT, VOB, MPG, MPEG, MOV, MP4, RMVB, WMV و صدا با فرمت های MP1/MP2, MP3, WMA, OGG, ADPCM-WAV, PCM-WAV, AAC را به صفحه نمایش منتقل کنید. گستردگی که این کابل در انتقال تصاویر و صداها به شما می دهد باعث می شود تا شما بتوانید انواع ویدئو های قدیمی و جدید را با استفاده از این کابل تماشا کنید.

دارای کابل USB شارژ

این کابل HDMI دارای یک سری USB نیز می باشد که برای شارژ کردن گوشی شما کاربرد داشته و می توانید هم زمان که گوشی را به نمایشگر متصل کرده اید آن را به شارز زده و مطمئن باشید که گوشی خاموش نخواهد شد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کابل اتصال آیفون به نمایشگر مدل  OTN-7575S Lightning to HDMI Cable HDTV Adapter 2m

شرایط سفارش از خارج کشور

  • پرداخت فقط به صورت آنلاین
  • کنسل کردن خرید فقط تا 48 ساعت
  • ارسال 10 تا 20 روز کاری

برچسب ها: کابل اتصال آیفون به نمایشگر مدل  OTN-7575S Lightning to HDMI Cable HDTV Adapter 2m