کیف کلاسوری فونست مناسب برای گوشی سامسونگ گلکسی جی 5 Galaxy J5 Pro

کیف کلاسوری فونست مناسب برای گوشی سامسونگ گلکسی جی 5 Galaxy J5 Pro

 

تلفن های هوشمند و تبلت ها با این که وسیله های کوچکی محسوب می شوند ولی همواره نیازمند توجه و نگهداری هستند، چرا که کوچکترین آسیب به آنها موجب خسارت های جبران ناپذیری خواهد شد. بدین منظور کیف ها و کاور های مخصوصی از بدو معرفی تلفن همراه برای محافظت از آنها در برابر عوامل بیرونی همچون ضربه و مایعات به بازار عرضه شدند.

این کیف علاوه بر پوشاندن قاب پشتی، لبه ها و بخش بزرگی از صفحه ‌نمایش، در مقابل خط و خش، لکه و آلودگی مقاوم است. چیزی که ضریب ایمنی کیف‌ های کلاسوری را در مقایسه با کاورها بالاتر می ‌برد، پوششی است که روی صفحه ‌نمایش قرار می ‌گیرد؛ این مدل هم از این امر مستثنا نیست. پوشش این محصول از مواد PC به صورت نقطه های برجسته طراحی شده است و از ضخامت بسیار کم برخوردار می باشد و پوشش آن به گونه ای است که از لیز خوردن گوشی شما جلوگیری می نماید. این کیف ساختاری مقام دارد و از بافت صاف با رنگ مات برخوردار است.

روی کاور پنجره ‌ای برای نمایش هشدارها طراحی ‌شده است. این کاور هوشمند بوده و برای پاسخ به تماس‌ ها، تغییر آهنگ، نگاه کردن به ساعت و موارد دیگر نیازی به باز کردن کیف کلاسوری ندارید. طبیعتاً توسط پنجره نمایش هشدار می ‌توان تماس‌ ها، موسیقی و دوربین را مدیریت کرد. طراحی پنجره نمایش هشدار به‌ گونه‌ ای است که آیکون چندین برنامه را در خود جای می ‌دهد. پس می ‌توان با انجام دادن تنظیمات مربوط به گوشی موبایل، برنامه‌ های کاربردی مورد نیازمان را از طریق پنجره هشدار مدیریت می ‌کند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کیف کلاسوری فونست مناسب برای گوشی سامسونگ گلکسی جی 5 Galaxy J5 Pro

  • میزان فروش: 95
  • تولید کننده: فونست
  • مدل Galaxy J5 Pro
  • موجودی: 1
  • کد محصول : 9485

برچسب ها: کیف کلاسوری فونست مناسب برای گوشی سامسونگ گلکسی جی 5 Galaxy J5 Pro