کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی هواوی P10 پلاس Huawei P10 Plus

کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی هواوی P10 پلاس با دسترسی آزاد به دکمه ها

 

با پیشرفت تکنولوژی و تاثیرات آن بر گوشی های هوشمند موبایل امروزه شاهد تولید و عرضه گوشی های جدید با قیمت های بالا هستیم ،از جمله برخی خصوصیات این موبایل های جدید می توان به ظرافت در طراحی ، صفحه نمایش بزرگ با پوشش کامل و باریک بودن بدنه اشاره کرد.

با توجه به این شرایط محافظت از گوشی موبایل هوشمند امری اجتناب نا پذیر و ضروری است زیرا وارد شدن کوچکترین ضربه می تواند باعث صدمات جدی به قسمت های مختلف بیرونی و داخلی و به خصوص صفحه نمایش موبایل شود که هزینه تعمیرات بسیار بالایی در بر دارد. بنابراین استفاده از یک کاور با کیفیت می تواند کاربران گوشی های هوشمند را آسوده خاطر نماید.

شرکت نیلکین یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده کاور موبایل است ، کاور نیلکین مدل فایبر مناسب گوشی هواوی P10 پلاس از مواد مرغوب به گونه ای طراحی و تولید شده است که گوشی موبایل هواوی P10 پلاس را به طور کامل در برابر هرگونه عامل خارجی و ضربه محافظت می کند. کاور نیلکین مدل فایبر لبه ها و پشت گوشی هواوی P10 پلاس که نقاط حساسی هستند را به طور کامل پوشش می دهد.

کاور فایبر از موادی ساخته شده که قابلیت ارتجاعی داشته و کمترین میزان انتقال ضربه را دارد ، نیلکین برای گوشی هوشمند جدید هواوی P10 پلاس این کاور مدل فایبر را عرضه کرده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی هواوی P10 پلاس Huawei P10 Plus

گزینه های موجود


برچسب ها: کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی هواوی P10 پلاس, Fiber, کیف و کاور, Nillkin