کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی آیفون 6 پلاس Nillkin iPhone 6 Plus Case

کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی آیفون 6 پلاس با دسترسی آزاد به دکمه ها

 

با پیشرفت تکنولوژی و تاثیرات آن بر گوشی های هوشمند موبایل امروزه شاهد تولید و عرضه گوشی های جدید با قیمت های بالا هستیم ،از جمله برخی خصوصیات این موبایل های جدید می توان به ظرافت در طراحی ، صفحه نمایش بزرگ با پوشش کامل و باریک بودن بدنه اشاره کرد.

با توجه به این شرایط محافظت از گوشی موبایل هوشمند امری اجتناب نا پذیر و ضروری است زیرا وارد شدن کوچکترین ضربه می تواند باعث صدمات جدی به قسمت های مختلف بیرونی و داخلی و به خصوص صفحه نمایش موبایل شود که هزینه تعمیرات بسیار بالایی در بر دارد. بنابراین استفاده از یک کاور با کیفیت می تواند کاربران گوشی های هوشمند را آسوده خاطر نماید.

شرکت نیلکین یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده کاور موبایل است ، کاور نیلکین مدل فایبر مناسب گوشی آیفون 6 پلاس از مواد مرغوب به گونه ای طراحی و تولید شده است که گوشی موبایل آیفون 6 پلاس را به طور کامل در برابر هرگونه عامل خارجی و ضربه محافظت می کند. کاور نیلکین مدل فایبر لبه ها و پشت گوشی آیفون 6 پلاس که نقاط حساسی هستند را به طور کامل پوشش می دهد.

کاور فایبر از موادی ساخته شده که قابلیت ارتجاعی داشته و کمترین میزان انتقال ضربه را دارد ، نیلکین برای گوشی هوشمند جدید آیفون 6 پلاس این کاور مدل فایبر را عرضه کرده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی آیفون 6 پلاس Nillkin iPhone 6 Plus Case

گزینه های موجود


برچسب ها: کاور نیلکین مدل فایبر مناسب برای گوشی آیفون 6 پلاس, Fiber, کیف و کاور