پایه نگهدارنده لیوان ماشین مارگون

پایه نگهدارنده لیوان ماشین مارگون 

 

با توجه به آمار و ارقام عامل اصلی تصادفات در سراسر جهان رانندگانی هستند که حواسشان متوجه جایی دیگر است و در میان این تصادفات ردپای رانندگانی دیده می شود که در هنگام رانندگی در حال خوردن و آشامیدن هستند. رانندگی بدون توجه به محیط بسیار خطارناک است و می توان این را از جریمه های سنگین وضع شده در اکثر کشور ها برای ممنوعیت خوردن و آشامیدن به هنگام رانندگی و سایر مسائلی که موجب کاهش توجه راننده به محیط اطراف می شود به سادگی دریافت. برای کاهش عواملی که در حال رانندگی توجه رانندگان را به خود معطوف می کنند روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها قرار دادن اشیاء پر استفاده در مکان های مخصوص و در دسترس راننده درون خودرو است. البته باز این روش بسیار مطمئنی برای از بین بردن کامل خطرات ناشی از کم توجهی به محیط نیست ولی از میزان آن می کاهد. لذا توصیه ایران بازار برای شما استفاده از یکی از پایه های نگهدارنده لیوان است، شما می توانید با نصب یکی از این پایه ها در مواقعی که در ترافیک متوقف شده اید یا در کنار جاده برای چند دقیقه استراحت درون خودرو توقف کرده اید از یک نوشیدنی خوب لذت ببرید.

 

پایه های نگهدارنده لیوان مخصوص خودرو در فروشگاه بزرگ ایران بازار موجود هستند و می توانید با خرید از فروشگاه اینترنتی بزرگ ایران بازار از کیفیت کالای خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پایه نگهدارنده لیوان ماشین مارگون

  • میزان فروش: 30
  • تولید کننده: مارگون
  • مدل Margoun
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 2722

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید

گزینه های موجود


برچسب ها: پایه نگهدارنده لیوان ماشین مارگون, Margoun, مونوپاد و پایه نگهدارنده