پایه نگهدارنده انعطاف پذیر و شارژر گوشی داک استند مخصوص گوشی های آیفون

پایه نگهدارنده انعطاف پذیر و شارژر گوشی داک استند مخصوص گوشی های آیفون

استفاده از گوشی موبایل در حین رانندگی می تواند برای راننده ، سرنشینان خودرو و عابران پیاده ، امری خطر آفرین تلقی شود. بخصوص زمانی که جهت نگاه کاربر به سمتی غیر از مسیر جاده باشد. در چنین مواقعی استند یا پایه نگهدارنده از جمله لوازم جانبی کاربردی هستند که به کمک شما آمده و دسترسی شما را به گوشی هوشمندتان چندین برابر می کند.

گاهی اوقات انتخاب یک پایه نگهدارنده خوب امری گیج کننده و سخت است اما یک پایه نگهدارنده خوب ، بایستی علاوه بر داشتن ایمنی و مقاومت ، از انعطاف پذیری خوبی برخوردار باشد تا بتواند یک دید خوب و قابل قبولی را در حین رانندگی به شما ارائه کند چرا که همیشه هدف ما از استفاده از پایه نگهدارنده موبایل در خودرو ، دسترسی جهت پاسخ به تماس ها نیست بلکه گاهی اوقات ما می خواهیم از گوشی موبایل خود بعنوان GPS یا صفحه نمایشگر به عنوان منظوری خاص استفاده کنیم.

این پایه به لطف سوکت شارژری که در قسمت نگهدارنده آن تعبیه شده ، توانای شارژ گوشی آیفون شما را نیز دارد. پایه های نگهدارنده داک استند از جمله استند هایی است که علاوه بر داشتن نقاط قوت فوق ، از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده و قطعاً دکور داخلی خودرو شما را حفظ خواهد کرد. از این پایه نگهدارنده همچنین می توان جهت استفاده روی میز و جاهای دیگر استفاده کرد.

مشخصات
آیفون
پلاستیک فشرده
ندارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پایه نگهدارنده انعطاف پذیر و شارژر گوشی داک استند مخصوص گوشی های آیفون

ارسال از خارج کشور می باشد و به مدت 15 روز کاری زمان نیاز است


برچسب ها: پایه نگهدارنده انعطاف پذیر و شارژر گوشی داک استند مخصوص گوشی های آیفون, DW-CS01 360, شارژر