شارژر فندکی سیم دار ماشین بلک بری BlackBerry Premium Micro USB Car Charger

شارژر فندکی سیم دار ماشین بلک بری BlackBerry Premium Micro USB Car Charger 

 

افراد زیادی بطور معمول مدت طولانی را صرف رانندگی به محل کار خود می کنند. این موقعیت بسیار مناسبی برای شارژ کردن گوشی است و این که مطمئن شویم در طول روز گوشیمان باتری خالی نمی کند. حتی اگر شما موقع رانندگی با گوشی خود صحبت می کنید، باز هم می توانید با استفاده از شارژر فندکی ماشین، گوشی خود را شارژ کنید.

شارژر فندکی ماشین معمولا جای کمی می گیرد و می توان آن را براحتی در جیب گذاشت. با این کار می شود از دردسر‌های فراوانی که ممکن است بخاطر فراموش کردن شارژ گوشی خود در خانه یا محل کار برایمان پیش بیاید جلوگیری کنیم. به محض این که چند بار گوشی خود را در ماشین شارژ کنید، استفاده از شارژر فندکی ماشین برای شما یک عادت می شود.

بسته به نوع گوشی شما، انتخاب‌های زیادی برای مدل شارژر فندکی خود دارید. اگر آیفون یا بلک بری داشته باشید، احتمالا بخواهید یک شارژر فندکی USB متناسب بخرید. البته مدل‌های پیشرفته‌تری هم وجود دارند که هنگام شارژ به شما اجازه استفاده از سیستم صوتی را می دهند. اگر قابلیت‌های متناسب با نیاز خود را پیدا کنید هرگز پشیمان نمی شوید. شما دیگر لازم نیست نگران خالی شدن باتری گوشی خود باشید.

ویژگی ها :

قابل استفاده به طور همزمان برای دو دستگاه microUSB

تعداد درگاه خروجی: 2 عدد

نوع درگاه خروجی: USB 3.0

- دارای کابل:   microUSB

- طول کابل: 1 متر

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شارژر فندکی سیم دار ماشین بلک بری BlackBerry Premium Micro USB Car Charger

شرایط سفارش از خارج کشور

  • پرداخت فقط به صورت آنلاین
  • کنسل کردن خرید فقط تا 48 ساعت
  • ارسال 10 تا 20 روز کاری

برچسب ها: شارژر فندکی سیم دار ماشین بلک بری BlackBerry Premium Micro USB Car Charger