اسپیکر بلوتوث میکرو ساندلینک بوز  Bose SoundLink Micro Bluetooth speaker - آبی

اسپیکر بلوتوث میکرو ساندلینک بوز - Bose SoundLink Micro Bluetooth speaker 

 

شرکت بوز عضو جدیدی کیفیت صدای خیلی خوبی ارائه می دهد. ابعاد ساندلینک میکرو بسیار کوچک است. ارتفاع این دستگاه ۱.۵ اینچ و عرض و طول آن ۳.۷۵ اینچ است. وزن اسپیکر مورد بحث تقریبا ۲۹۰ گرم است و به همین جهت می توان این محصول را از جمله سبک ترین و کوچک ترین بلند گوهای بلوتوث دانست. اما همان طور که شرکت بوز اشاره می کند، کوچک بودن این اسپیکر فقط تا زمانی خواهد بود که آن را روشن نکرده باشید. ساندلینک میکرو صدای بسیار قدرتمند و با کیفیتی ارائه می دهد که نسبت به ابعاد آن بسیار قابل توجه است. این دستگاه همچنین گواهی آی پی ایکس ۷ دارد و یعنی در برابر نفوذ آب مقاوم است. بدین ترتیب شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی خاصی، ساندلینک میکرو را با خود به استخر و یا مکان های مرطوب ببرید.

 

حال ساندلینک میکرو به یک میکروفون داخلی هم مجهز شده است که با استفاده از آن می توانید به تماس های صوتی پاسخ بدهید. کمپانی بوز به این مورد اشاره کرده که بلندگوی جدید و کوچک این شرکت با دستیار صوتی سیری و گوگل اسیستنت کار می کند. البته توضیحاتی در این مورد وجود دارد که باید آن ها را در مطرح کنیم. این اسپیکر با گوگل اسیستنت کار می کند؛ زیرا از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما متصل خواهد شد.

 البته گوشی شما باید به دستیار شخصی گوگل مجهز شده باشد. بنابراین باید گفت ساندلینک میکرو و همگی به طور داخلی به گوگل اسیستنت مجهز بودند، یک بلندگوی هوشمند محسوب نمی شود. شرکت بوز یک اپلیکیشن اختصاصی برای اتصال به اسپیکر ساندلینک میکرو منتشر کرده است که امکان یکپارچه کردن این محصول با سایر بلند گوهای ساندلینک را فراهم می کند؛

بدین ترتیب می توان با همگام کردن دو یا چند بلندگو از خانواده ی ساندلینک، موسیقی مورد نظر را با کیفیت و صدای بیشتر پخش کرد. این قابلیت به خصوص برای میهمانی ها که نیاز به صدای بیشتری دیده می شود، بسیار کاربردی خواهد بود. بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از چند اسپیکر ساندلینک، در مکان های بزرگ و حتی در یک سالن، صدایی با کیفیت بالا و حجم مناسب پخش کنید.

کمپانی بوز اسپیکر جدید ساندلینک میکرو را به نحوی طراحی کرده است تا مقاومت بالایی داشته باشد. این محصول به راحتی در برابر گرمای فصل تابستان یا سرمای فصل زمستان دوام خواهد آورد و مشکلی در کارکرد آن ایجاد نخواهد شد. بوز گواهی IPX7 این اسپیکر را با آب صابون، آب کلر و حتی آب نمک تست کرده و آب در هیچ شرایطی به این محصول نفوذ نکرده است، بنابراین می توانید از ساندلینک میکرو در هر مکان و شرایطی که تمایل دارید استفاده کنید و مشکلی برای این محصول به وجود نخواهد آمد. بخش خارجی اسپیکر مورد بحث همچنین با لایه ای از جنس سیلیکون نرم پوشانده شده است که از این محصول در برابر سقوط احتمالی محافظت خواهد کرد. افزون بر آنچه گفته شد، ساندلینک میکرو به یک بند بسیار خوب مجهز شده است که می توان با استفاده از آن، بلندگو را به کیف، دوچرخه یا وسایل دیگر متصل کرد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

اسپیکر بلوتوث میکرو ساندلینک بوز Bose SoundLink Micro Bluetooth speaker - آبی

شرایط سفارش از خارج کشور

  • پرداخت فقط به صورت آنلاین
  • کنسل کردن خرید فقط تا 48 ساعت
  • ارسال 10 تا 20 روز کاری

برچسب ها: اسپیکر بلوتوث میکرو ساندلینک بوز Bose SoundLink Micro Bluetooth speaker - آبی