ست لباس اسپرت ورزشی دو تیکه نیم تنه و شلوار زنانه آدیداس

ست اسپورت ورزشی دو تیکه نیم تنه و شلوار زنانه آدیداس ایجاد حس راحتی در حین ورزش

 

وقتی به باشگاه ورزشی می روید ، پوشیدن لباس هایی که قابلیت رد شدن هوا را داشته و قابل انعطاف باشند بسیار مهم است. با این حال به یاد داشته باشید که حفظ سلامتی اولین نگرانی های شما هستند. لباس نا مناسب می تواند باعث آزار و اذیت پوست ، بثورات یا زخم های واقعی شود. لباس هایی بپوشید که حتی یک ورزش سخت را راحت و دلپذیر می کند.

قبل از خرید لباس ورزشی به قابلیت ست شدن هر تکه با تکه دیگر فکر کنید. برای مثال می توانید برای تهیه ست انواع لباس و تاپ زنانه ورزشی تنها دو شلوار و دو تاپ تهیه کنید که هر چهار تایشان به هم بیایند. می توانید یک شلوار طرح دار بخرید و یک شلوار ساده و در مورد تاپ یا بلوز ورزشی تان هم همین کار را انجام دهید؛ یعنی یک تاپ را ساده تهیه کنید و دیگری را طرح دار.

لازم است که هر چهار تکه لباس هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح و مدل به هم بیایند. با این کار، در حالی که ظاهرا برای دو ست ورزشی هزینه کرده اید می توانید چهار ست ورزشی متفاوت داشته باشید و چهار روز هفته را لباس های متفاوت بپوشید.

 

توجه :

این ست اسپرت ورزشی دو تیکه فری سایز بوده و مناسب برای سایز 36 تا 42 می باشد .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ست لباس اسپرت ورزشی دو تیکه نیم تنه و شلوار زنانه آدیداس

  • میزان فروش: 839
  • مدل نیم تنه و شلوار
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9706

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید

گزینه های موجود


برچسب ها: ست لباس اسپرت ورزشی دو تیکه نیم تنه و شلوار زنانه آدیداس