-17 % سوتین اسفنجی ساتن

سوتین اسفنجی ساتن 

 

سوتین اسفنجی در واقع سوتینی می‌باشد که در محل کاپ‌های آن از پدهای اسفنجی استفاده شده است. یا محلی برای قرار دادن و برداشتن پدهای اسفنجی در کاپ سوتین تعبیه شده باشد.

دلیل وجود پدهای اسفنجی در کاپ سوتین ، ریشه در افزایش زیبایی و جذابیت دارد. در اصل سوتین‌های اسفنجی موجب بهبود ظاهری می‌گردند. از جمله سبب ایستایی خوش فرم تر سینه ها و همچنین پر تر بنظر آمدن ناحیه ‌ی سینه می‌شوند. همچنین می‌توانند به بزرگ ‌تر به نظر آمدن اندام ها کمک کنند و نیز فرم و شکل بهتری به بدن شما شما دهند.

سوتین‌های دارای پد موجب حجیم تر بنظر آمدن می‌شوند. اسفنج بکار برده شده در کاپ این گونه از سوتین‌ها بسته به حجم و ضخامت خود اسفنج، افزایش سایز بیشتر یا کمتری را موجب می‌گردد.

علاوه بر ایجاد حجم ، پدهای موجود در این سوتین‌ها معمولاً از شکل و فرم استواری برخوردارند و همان فرم و شکل را بر روی بدن حفظ می‌کنند. همین امر موجب بهبود ظاهری می‌گردد.

علت دیگر استفاده از سوتینهای دارای اسفنج فشرده برای حل ظاهری نامتقارن بودن سینه ها می‌باشد. اینگونه از سوتین‌ها می‌توانند ظاهری متقارن به اندام شما بدهند.

هرچند در صورت عدم تقارن زیاد استفاده از سوتین‌هایی که پد آنها قابل جداسازی و تغییر است می‌تواند کارایی بیشتری داشته باشد. در این صورت می‌شود با استفاده از اسفنج‌های با سایزهای متفاوت، همسانی و تقارن بیشتری در سمت راست و چپ بدن ایجاد کرد.

تفاوت سوتین جک دار و اسفنجی

میان سوتین جک دار و سینه بندهای اسفنجی به رغم شباهت‌های بسیار، تفاوت‌هایی نیز وجود دارد. در حالی که در سوتین‌های جکدار ناحیه پایینی سوتین دارای اسفنجی ضخیم تر است و اندام ها را به سمت بالا حرکت می‌دهد. این مدل ها بیشتر به منظور افزایش حجم و فرم دهی به بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. لذا کارایی و کاربرد این دو نوع سوتین ممکن است متفاوت باشد.

در مجموع بر اساس میزان استحکام و فشردگی و ضخامت پد و اسفنج بکار برده شده، می‌توان افزایش حجم و فرم دهی بیشتر یا کمتری را مدنظر قرار داد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سوتین اسفنجی ساتن

  • میزان فروش: 532
  • مدل اسفنجی ساتن
  • موجودی: 6
  • کد محصول : 9992
  • 42,000 تومان
  • 35,000 تومان


  • قبل از ثبت سفارش حتما شرایط و ضوابط را مطالعه بفرمایید

گزینه های موجود