چادر ملی بچه گانه

چادر ملی بچه گانه از دو جنس حریر اعلا و کن کن نانو

 

چادر ملی از چادرهای پرطرفدار ایرانی است . طرح این چادر کاملا داخلی است . نمای ظاهری آن مانند یک مانتو بلند است . تقریبا اندامی است و گشادی چادر های سنتی را ندارد اما حجاب آن کامل است . آستین دار است و جلو آن با دکمه مخفی یا زیپ بسته میشود . لبه آستین و بالای سر با مغزی روبانی ظریفی تزیین شده ، دم مچ گیپور دارد که بر زیبایی محصول می افزاید . این چادر بسیار سبک و راحت برای دختر بچه هایی که بتازگی پوشیدن چادر را تجربه میکنند طراحی شده است . بدلیل داشتن آستین برای حمل کیف مدرسه و پوشیدن کاپشن مناسب است . بسیار خوش دوخت و زیباست . جلو چادر کاملا بسته میشود ، میتواند جایگزین مانتو هم باشد و زیر آن هر لباسی میتوان پوشید .  چادر کش دارد و دکمه ها تا گردن را میپوشانند . دختربچه ها میتوانند تنها با پوشیدن این چادر با هدبند حجاب خود را کامل کنند . محکم روی سر می ایستد و لیز نمیخورد .

جنس پارچه این چادر از دو نوع حریر اعلا و کن کن نانو است . کیفیت بالایی دارد و در زمان بازی کودک پودپود نمیشود . خاک و پرز جذب نمیکند و قابل شستشو با هر نوع مایع لباسشویی است .

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی ایران بازار سایز چادر کودک خود را مشخص و انتخاب کنید .

چادر های دخترانه معمولا از قد 100 تا 145 با فواصل 5 سانتیمتر سایزبندی میشوند . اول قد چادر را اندازه بگیرید و سپس سایز را محاسبه و در زمان سفارش انتخاب کنید .  برای اندازه گیری قد چادر کودکان بهتر است حدود 5 تا 7 سانتی متر از قد کودک را کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید . در این صورت چادر تا ساق پا را میپوشاند ، روی کفش قرار میگیرد و برای کودک دست و پا گیر نیست .

مشخصات
دارد
دارد
یک نوع
دکمه مخفی
حریر ، کن کن
مرغوب
مشکی
100 تا 145
ملی
چادر ملی بچه گانه
دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

چادر ملی بچه گانه

  • میزان فروش: 280
  • مدل ملی بچه گانه
  • موجودی: 4
  • کد محصول : 4394

برچسب ها: چادر ملی بچه گانه, ملی بچه گانه, چادر, چادر ملی