چادر لبنانی

چادر لبنانی، با طرح جدید ،زیبا و خاص 


چادر لبنانی چادری با طرح جدید ،زیبا و خاص است که طرفداران خود را دارد . این چادر بسیار گشادتر از چادرهای معمولی است . حجم پارچه استفاده شده در آن خیلی بیشتر است اما بدلیل دوخت مناسب و برش دار اصلا دست و پا گیر نیست . حجاب کامل در عین زیبایی از مزایای چادرلبنانی است . اصلا حالت اندامی ندارد و در بین خانمهای عرب با اندام درشت بسیار محبوب است . و برای خانمهای لاغر اندام نیز بسیار زیبا جلوه میکند و مورد پسند است .

در دید اول چادر آستین دار بنظر می آید درحالی که از دسته چادرهای آستین سر خود است و حالت خفاشی دارد. برای حمل کیف و وسایل مناسب است . یک مچی حدود 10 تا 20 سانتی از جنس خود چادر به آن وصل شده که حجاب چادر را کاملتر کرده و نیازی به استفاده از ساق دست نیست . همچنین یک نقاب ( روبنده ) در قسمت بالای چادر وصل است که متحرک و قابل جدا سازی است . استفاده از روبنده بیشتر در جنوب کشور رواج دارد ، البته همه خانمهای مذهبی حجاب کامل این چادر را میپسندند . جلوی چادر باز است و دکمه و زیپ ندارد اما بدلیل حجم پارچه روی هم قرار میگیرد و کنار نمیرود . چادر کش دار است ، روی سر لیز نمیخورد و با هر نوع روسری قابل استفاده میباشید .

جنس پارچه بسیار مرغوب و باکیفیت است . نخ کش و چروک نمیشود . گرد و غبار جذب نمیکند . با هر مایع شوینده قابل شستشوست و رنگ مشکی ثابت دارد .

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی ایران بازار سایز چادر خود را مشخص و انتخاب کنید .

سایز بندی چادر های زنانه معمولا از قد 150 تا 175 با فواصل 5 سانتیمتری  شماره گذاری میشود . ابتدا قد چادر را اندازه گیری کرده و سپس سایز آن را محاسبه کنید . توجه کنید که سایز بندی چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد وابسته است .خانمهای چادری معمولا قد چادر را به اندازه قد خود در نظر میگیرند تا پشت پا قرار گیرد .اما اگر میخواهید چادر تا ساق پا را بپوشاند و راحتتر باشد از قد خودتان بین 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

مشخصات
سرخود
دارد
یک نوع
جلو باز
عالی
مشکی
ساده
150 تا 170
لبنانی
چادر لبنانی
دو تکه
دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

چادر لبنانی

  • میزان فروش: 237
  • مدل لبنانی
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 4383

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید

گزینه های موجود


برچسب ها: چادر لبنانی, لبنانی, چادر, چادر ملی