چادر عبا عربی ساتن

چادر عبا عربی ساتن، از جنس ساتن مرغوب مشکی

 

چادر عربی که با نام عبا عربی معروف است . یکی از چادرهای سنتی است که از قدیم در بین خانمهای عرب و جنوب ایران رواج داشته . گشادی و حجم زیاد پارچه چادر حجاب آن را بیشتر کرده است . کاملا سرشانه و اندام را میپوشاند . در عین حال بسیار سبک و راحت است . این عبا جلو باز بوده و تنها با بند تزیینی روی هم قرار میگیرد . عبا عربی در دو فرم بدون آستین و آستین دار عرضه میشود . در حالت بدون آستین ، در دو سمت چادر دو شکاف برای خارج کردن دستها وجود دارد و مچی از جنس خود پارچه به آن وصل است . معمولا دم مچ با پارچه گیپور تزیین میشود . دم مچ تزیین گیپور دارد . چادر کش دار است . اما خانمهای عرب عبا عربی را بدون کش استفاده میکنند .

جنس چادر از ساتن مرغوب مشکی است . رنگ ثابت و درخشنده ای دارد و با شستشو بور نمیشود. بسیار سبک است ، از روی سر لیز نمیخورد . این چادر اصلا پف نیست و خیلی خوش فرم و لخت می ایستد . چروک و نخ کش نمیشود و با هر نوع شوینده قابل شستشو است . گرمای زیاد ، شستن با آب خیلی داغ یا قرار گیری در معرض آفتاب مستقیم در طولانی مدت از درخشندگی پارچه میکاهد .

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی ایران بازار سایز چادر خود را مشخص و انتخاب کنید .

سایز بندی چادر های زنانه از قد 150 تا 175 با فواصل 5 سانتیمتری  شماره گذاری می شود . اول قد چادر را اندازه گیری کنید و سایز آن را محاسبه کنید . توجه کنید که سایز بندی چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد وابسته است .خانمهای چادری معمولا قد چادر را به اندازه قد خود در نظر میگیرند تا پشت پا را بپوشاند .اگر میخواهید چادر تا ساق پا را پوشش دهد و راحتتر باشد از قد خود حدود 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

مشخصات
سرخود
دارد
یک نوع
باز
ساتن
عالی
مشکی
ساده
150 تا 170
عبا عربی
چادر عبا عربی ساتن
دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

چادر عبا عربی ساتن

  • میزان فروش: 107
  • مدل عبا عربی ساتن
  • موجودی: 9
  • کد محصول : 4385

گزینه های موجود


برچسب ها: چادر عبا عربی ساتن, عبا عربی ساتن, چادر, چادر ملی