چادر عبا عربی آستین پفکی

چادر عبا عربی آستین پفکی از جنس ساتن لخت مرغوب

 

چادر عربی سنتی با نام عبا عربی از قدیم در بین خانمهای عرب و جنوب ایران رواج داشته است. اخیرا بدلیل طراحی جدید آستین چادر ، در بین خانمهای جوان طرفداران زیادی پیدا کرده . طراحی آستین از جنس ساتن است ، حالت پفکی دارد و با نگین های ظریف تزیین شده است . برای حمل کیف و وسای و در محیط کار و داشنگاه مناسب است .  نیازی به استفاده از ساق دست ندارد . بدلیل گشادی ، کاملا سرشانه و اندام را میپوشاند و  حجاب آن کامل است . کش روی سر محکم می ایستد و لیز نمیخورد . بسیار سبک ، لخت و راحت است و اصلا پف نیست . جلو چادر باز است و با بند تزیینی روی هم قرار میگیرد .

جنس چادر از ساتن لخت مرغوب است . رنگ مشکی آن درخشندگی زیبایی دارد دارد . بنیازی به شستشو با مشکین تاژ و نرم کننده ندارد . هرگز بور نمیشود.  این چادر اصلا پف نیست و خیلی خوش فرم و لخت می ایستد . چروک و نخ کش نمیشود و نیازی به اتو ندارد . گرمای زیاد ، شستن با آب خیلی داغ ، اتو کشیدن یا قرار گیری در معرض تابش مستقیم خورشید از درخشندگی پارچه کم میکند.

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی ایران بازار سایز چادر خود را مشخص و انتخاب کنید .

سایز بندی چادر های این دسته معمولا از قد 150 تا 175 با فواصل 5 سانتیمتری  شماره گذاری میشود . ابتدا قد چادر را اندازه گیری کرده و سپس سایز آن را محاسبه کنید . توجه کنید که سایز چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد شخص وابسته است .

1- اگر چادری هستید و میخواهید در مهمانی ها و در محیطهای بدون کفش ، چادر بپوشید . قد چادر را به اندازه قد خود در نظر بگیرید تا چادر روی پای شما قرار گیرد و زیباتر جلوه کند .

2- اگر در بیرون از منزل و با کفشهای پاشنه بلند این چادر را میپوشید .بهتر است چادر روی کفش قرار گیرد . از قد خود بین 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

 

مشخصات
دارد
دارد
یک نوع
باز
ساتن
عالی
مشکی
براق
150 تا 170
عبا عربی آستین پفکی
چادر عبا عربی آستین پفکی
دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

چادر عبا عربی آستین پفکی

  • میزان فروش: 102
  • مدل عبا عربی آستین پفکی
  • موجودی: 10
  • کد محصول : 4387

گزینه های موجود


برچسب ها: چادر عبا عربی آستین پفکی, عبا عربی آستین پفکی, چادر, چادر ملی