چادر عبا عربی آستین دار

چادر عبا عربی آستین دار،از جنس بسیار مرغوب، رنگ ثابت 

 

چادر عربی از جمله چادرهای سنتی مشترک ایران و عربستان است که با نام عبا عربی شناخته میشود . گشادی و حجم زیاد پارچه چادر حجاب آن را بیشتر کرده است اما اصلا پف نیست . سرشانه و اندام ها راکاملا میپوشاند . در عین حال بسیار سبک و راحت است . این عبا جلو باز است و با بند تزیینی روی هم قرار میگیرد .  طراحی آستین دار چادر عربی دارای آستین با تزیین گیپور است . کش دارد و روی سر به خوبی می ایستد و با عنوان روسریهای قابل استفاده است . این چادر مناسب محیط کار و دانشگاه است . داشتن آستین این چادر را برای حمل کیف و گرفتن دست کودک مناسب کرده است .

جنس چادر بسیار مرغوب است . رنگ ثابت دارد و اگر با آب خیلی داغ شسته نشود ، بور نمیشود. . چروک و نخ کش نمیشود و با هر نوع شوینده قابل شستشو است . گردوغبار و پرز جذب نمیکند .

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی ایران بازار سایز چادر خود را مشخص و انتخاب کنید .

چادر های زنانه از قد 150 تا 175 با فواصل 5 سانتیمتر سایزبندی میشوند . اول قد چادر را اندازه بگیرید و سپس سایز را محاسبه و در زمان سفارش انتخاب کنید . نکته مهم اینکه سایز چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد وابسته است .خانمهای چادری معمولا قد چادر را به اندازه قد خود در نظر میگیرند .اگر میخواهید چادر تا ساق پا را پوشش دهد و راحتتر باشد از قد خود حدود 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

مشخصات
دارد
دارد
یک نوع
باز
عالی
مشکی
150 تا 170
عبا عربی آستین دار
چادر عبا عربی آستین دار
دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

چادر عبا عربی آستین دار

  • میزان فروش: 167
  • مدل عبا عربی آستین دار
  • موجودی: 5
  • کد محصول : 4391

گزینه های موجود


برچسب ها: چادر عبا عربی آستین دار, عبا عربی آستین دار, چادر, چادر ملی