چادر عبا عربی آستین حلقه دار ساده

چادر عبا عربی آستین حلقه دار ساده ،از جنس بسیار مرغوب، رنگ ثابت

 

چادر عربی از جمله چادرهای سنتی مشترک ایران و عربستان است که با نام عبا عربی شناخته میشود . گشادی و حجم زیاد پارچه چادر حجاب آن را بیشتر کرده است اما اصلا پف نیست . سرشانه و اندام ها راکاملا میپوشاند . در عین حال بسیار سبک و راحت است . این عبا جلو باز است و با بند تزیینی روی هم قرار میگیرد .

  طراحی آستین چادر عربی همراه با بند قیطانی بوده که برای قرار گرفتن انگشت در حلقه مناسب می باشد . همچنین دارای کش بوده  و روی سر به خوبی می ایستد و با انواع روسریها قابل استفاده است . این چادر مناسب محیط کار و دانشگاه است . داشتن آستین حلقه دار، این چادر را برای حمل کیف و گرفتن دست کودک مناسب کرده است .

جنس چادر بسیار مرغوب است . رنگ ثابت دارد و اگر با آب خیلی داغ شسته نشود ، بور نمیشود. . چروک و نخ کش نمیشود و با هر نوع شوینده قابل شستشو است . گردوغبار و پرز جذب نمیکند .

 

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی ایران بازار سایز چادر خود را مشخص و انتخاب کنید .

 

چادر های زنانه از قد 150 تا 175 با فواصل 5 سانتیمتر سایزبندی میشوند . اول قد چادر را اندازه بگیرید و سپس سایز را محاسبه و در زمان سفارش انتخاب کنید . نکته مهم اینکه سایز چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد وابسته است .خانمهای چادری معمولا قد چادر را به اندازه قد خود در نظر میگیرند .اگر میخواهید چادر تا ساق پا را پوشش دهد و راحتتر باشد از قد خود حدود 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

چادر عبا عربی آستین حلقه دار ساده

  • میزان فروش: 113
  • مدل آستین حلقه دار ساده
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 9645

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: چادر عبا عربی آستین حلقه دار ساده