لباس شیردهی

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

لباس شیردهی

دوران بارداری و پس از زایمان، دورانی است که دیگر نمی توانید لباسهای قبلی خود را بپوشید و باید البسه مخصوص بارداری و شیردهی تهیه کنید. وقتی لباسهای شیک شیردهی و بارداری نداشته باشید احتمال اینکه دچار افسردگی شوید زیاد است. زیرا فکر می کند دیگر هیچ چیزی که اندازه تان باشد ندارید و یا لباس شیکی نخواهید پوشید. اما امروزه لباسهای مناسب شیردهی با طرحها ، رنگها ، مدلها و جنسهای مختلف در بازار موجود است. مدل لباسهای جلو دکمه دار شیردهی ، لباس مجلسی شیردهی ، لباس خواب شیردهی ، انواع تونیک شیردهی نخی و تریکو ، تونیک های زیر و رو مخصوص شیردهی ، تونیک حریر شیردهی.

پزشکان اکیدا توصیه می کنند نوزاد از شیر مادر تغذیه کند. شیر مادر مقوی ترین نوع شیر برای نوزاد محسوب می شود. همچنین شیردهی موجب بهتر شدن سلامتی مادر ، مانع ابتلا به بیماریهای مختلف ، کاهش وزن مادر و کاهش هزینه های مراقبت و نگهداری کودک می شود. از بدو تولد تا 6 ماهگی که نوزاد بغیر از شیر، غذای دیگری ندارد توصیه می شود نوزاد حتما از شیر مادر تغذیه کند پس از آن به دلیل استفاده از غذاهای مختلف فواصل شیردهی بیشتر خواهد شد. فواید تغذیه با شیر مادر در علم پزشکی ثابت شده و حتی در دین اسلام نیز به آن اشاره شده است. اما متاسفانه موارد بسیاری می بینیم که مادران کمتر از شیر خود برای تغذیه نوزاد استفاده می کنند. ممکن است یکی از دلایل آنها این باشد که خجالت می کشند در مکانهای عمومی مانند اتوبوس ، مترو ، تاکسی و بطور کلی مکانهایی غیر از منزل به نوزاد خود شیر دهند. ولی برای این موضوع راه حل مناسبی وجود دارد. وجود زیپ و یا مدلهای باز در لباس های مخصوص شیردهی علاوه بر اینکه مادر را خوش تیپ می کند، امکان بهره مندی نوزاد از شیر مادر را نیز فراهم می آورد.