با توجه به نوسانات اخیر بازار؛ خواهشمند است قبل از نهایی نمودن سفارش، موجودی و مبلغ نهایی سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی ایران بازار استعلام کنید
با عضویت در وب سایت در قرعه کشی بزرگ ایران بازار شرکت کنید. و از کوپن تخفیف ده هزار تومانی بهره مند شوید

ملزومات مادر

نمایش:
مرتب کردن براساس:

بالش شیردهی نوزاد

بالش شیردهی نوزاد حفظ حالت مناسب برای شیر دادن به نوزاد امری ضروری است چرا که شیر دادن در حالت نا..

100,000 تومان
کاور شیردهی مینی داملا – mini damla به زودی

کاور شیردهی مینی داملا – mini damla

کاور شیردهی مینی داملا – mini damla یک محافظ لحظه ای برای شیر دادن به نوزاد دلبندتان است. &..

0 تومان
لباس شیردهی دو تکه تریکو به زودی

لباس شیردهی دو تکه تریکو

لباس شیردهی دو تکه تریکو یک لباس دو منظوره که برای مادران شیرده دوخته شده است.   برای راح..

0 تومان
ملزومات مادر

یک مادر از وقتی متوجه می شود که قرار است مادر شود دیگر هیچ چیز را برای خودش نمی خواهد و همه دغدغه او جنین ، نوزاد و پس از آن کودکش می باشد. اما در این راستا محصولاتی هم برای مادر طراحی شده تا راحتی مادر و کودک در مراحل رشد فراهم گردد. برخی از لوازم مخصوص دوران بارداری و برخی دیگر ویژه دوران بعد از تولد نوزاد طراحی شده است.

بالش بارداری ، بالش شیردهی ، لباس زیر شیردهی ، لباس شیردهی ، پد سینه ، کرم ترک سینه از جمله محصولاتی هستند که در جهت رشد و نمو هر چه بهتر کودک، برای مادر روانه بازار شده اند.

در دوران بارداری بخصوص ماههای آخر ، خوابیدن برای مادر سخت می شود و گاهی پیش می آید که ناخودآگاه روی شکم بخوابید. خوابیدن روی شکم فشار شدیدی به نوزاد درون شکم وارد می کند و حتی ممکن است منجر به خفه شدن او گردد. بالش بارداری کمک می کند مادر خواب راحتی را تجربه کند و از آسیبهای احتمالی که ممکن است به جنین وارد شود، جلوگیری می کند.

پس از بدنیا آمدن نوزاد اولین چیزی که اکثر مادران نیاز دارند کرم ترک سینه است. پد مخصوص سینه برای جلوگیری از آغشته شدن لباس مادر با شیر اضافی سینه، استفاده می شود. اگر مایل هستید نوزادتان از شیر مادر تغذیه کند ، لباس شیردهی و لباس زیر شیردهی از جمله ملزوماتی هستند که برای مادر باید تهیه شود. بالش شیردهی یکی از لوازمی است که هنگام شیر دادن به نوزاد کمک بسیاری به مادر خواهد کرد بویژه مادرانی که فرزند اول آنهاست و آداب شیر دادن به نوزاد را نمی دانند این بالش می تواند یاری رسان آنها باشد. مادران عزیز توجه داشته باشید برخی لوازم فوق مانند لباس شیردهی ، لباس زیر شیردهی ، شیردوش و پد سینه را هنگام حضور در بیمارستان باید بهمراه داشته باشید.

خرید آنلاین محصولات مخصوص مادران باردار از فروشگاه اینترنتی ایران بازار.