تخت خواب / تخت پارک

نمایش:
مرتب کردن براساس:

تخت سفری نوزاد سامر - Summer

تخت سفری نوزاد سامر – Summer مناسب برای سفر ، پارک و گردش با قابلیت تبدیل شدن به کیف دوشی &..

0 تومان

تخت و پارک مسافرتی نوزاد هاوک مدل Animals Hauck

تخت و پارک مسافرتی نوزاد هاوک مدل Animals Hauck دارای تشک و کیسه حمل مخصوص   این محصول یک..

0 تومان

تخت خواب سفری نوزاد هاوک مدل Hauck Dreamer

تخت خواب سفری نوزاد هاوک مدل Dreamer Hauck یک گهواره دنج، گرم و راحت برای خوابیدن در ماههای اول زندگ..

0 تومان
تخت خواب / تخت پارک

تختخواب و تخت پارک دو ابزار لازم در سیسمونی نوزاد است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد و ویژگیهای هر کدام با دیگری متفاوت است و لزوم استفاده از آنها را بصورت جداگانه نمایان می سازد.

تخت پارک عموما از بدو تولد نوزاد تا حدود 2 سالگی قابل استفاده است. ابعاد آن به گونه ای است که برای خانواده های آپارتمان نشین که فضای آنها کوچک است و یا اصلا برای کودک اتاقی در نظر نگرفته اند، کاربرد دارد. برخی انواع تخت پارک با توجه به برند آن و ایرانی و خارجی بودن آنها امکانات متفاوتی دارند مانند کمد لباس ، سایه بان ، اسباب بازی های مخصوص نوزاد ، چراغ خواب ، موزیک ، ویبره و کنترل از راه دور ، جای خواب جدا ، جای تعویض پوشک ، چرخهایی جهت جابجایی آسان و قفل چرخ برای ثابت ماندن تخت حین بازی کودک ، امکان تبدیل شدن به گهواره ، کیف مخصوص حمل تخت ، دارای محفظه هایی برای قرار دادن ملزومات کودک مانند دستمال مرطوب و پوشک ، امکان جدا شدن تشک از تخت و تبدیل به پارک وجود دارد ضمن اینکه اغلب تشک آنها قابل شستشو می باشد.

و اما تختخواب ها بر خلاف تخت پارک که معمولا پارچه ای هستند ، از جنس چوب و MDF می باشند. تخت خواب کودک با کمد ، دراور و ویترین بصورت یک ست کامل طراحی می شود. برخی تختخواب های کودک دو منظوره ساخته می شوند بطوری که در ابتدای تولد به حالت تخت نوزادی مورد استفاده قرار می گیرد و پس از بزرگ تر شدن  با برداشتن نرده ها و باکس کشویی که در پایین تخت قرار دارند به تخت نوجوان تبدیل می شود. اگر فضایی که بعنوان اتاق کودک در نظر گرفته اید به اندازه کافی بزرگ باشد پیشنهاد می کنیم برای خرید گزینه تختخواب چوبی را هم در برنامه خود قرار دهید.