کالسکه

نمایش:
مرتب کردن براساس:

سرویس کالسکه 3 تکه هاوک مدلHauck Malibu XL

سرویس کالسکه 3 تکه هاوک مدلHauck Malibu XL یک ست مسافرتی بسیار شیک با قابلیت تبدیل به کریر و صندلی م..

0 تومان
کالسکه

کالسکه نوزاد و کودک عموما به یک وسیله چرخ دار اطلاق میشود که کودک سوار می شود و یک نفر آن را هل می دهد و برای حمل کودک تا سنین 5 سالگی در خارج از منزل استفاده می شود. وقتی می خواهید خرید کنید ، پیاده روی کنید ، در پارک قدم بزنید و به طور کلی هر کاری که نیاز به راه رفتن خارج از منزل دارد ، استفاده از کالسکه فوق العاده کاربردی است.

سازندگان کالسکه اعم از ایرانی و خارجی امکانات خوبی برای این وسیله قرار دادند تا والدین براحتی بتوانند کودک خود را به فضای باز ببرند. کودک پس از 6 ماهگی دیگر تمایلی به خوابیدن و دراز کشیدن ندارد، دوست دارد محیط اطراف خود را ببیند، همچنین اگر کودک شما نوپا باشد توان راه رفتن آنچنانی ندارد بنابراین با خرید یک کالسکه ، کودک را با خودتان به محیط بیرون و فضای مراکز خرید و پارکها ببرید تا با اینگونه محیطها آشنا شود. به این ترتیب کودک از نظر ذهنی رشد بهتری خواهد کرد زیرا چیزهای جدید میبیند و سوالات بیشتری در ذهن او نقش میبندد. والدین هم موظف هستند با صبر و حوصله به سوالات ذهن کودک پاسخ دهند.  

کالسکه انواع مختلفی دارد. کالسکه نوزاد پسر ، کالسکه مخصوص نوزاد دختر ، کالسکه مسافرتی ، کالسکه دوقلو و سرویسهای کالسکه ایرانی و خارجی. اما مواردی وجود دارد که در تمام آنها یکسان است از جمله فضای نشستن کودک ، آفتابگیر ، کمربند ایمنی ، دسته ای جهت هل دادن کالسکه ، سبد خرید ، محلی برای نگهداشتن پای کودک ، قابلیت تنظیم پشتی کالسکه ، امکان تا شدن کامل کالسکه و قرار دادن آن در صندوق عقب خودرو ، چرخش 360 درجه ای چرخها و قفل چرخ جهت نگهداشتن کالسکه در مواقعی که ایستاده اید.

 یاد آور می شویم قیمت سرویس کالسکه ایرانی نسبت به کالای مشابه خارجی ، ارزانتر و مقرون به صرفه تر است.