صندلی 3 منظوره کودک دلوکس سوپرسیت سامر – Delux Super Seat Summer

صندلی 3 منظوره کودک دلوکس سوپرسیت سامر – Summer وسیله ای برای افزایش رشد کودک شما 

 

اکثر کودکان پس از 6 ماه تمایل دارند بیشتر بیدار باشند و با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کنند. در این سن کودک کمابیش قادر به نشستن است اما باید جوانب احتیاط را برای جلوگیری از افتادن آنها رعایت نمود. صندلی کودک دلوکس سوپرسیت  یک وسیله چند منظوره و بسیار کاربردی است. صندلی نوشیدنی، صندلی بازی و صندلی معمولی

- صندلی نوشیدنی:

یک سینی کوچک قابل جدا شدن جلوی صندلی وجود دارد. 2 جای لیوان روی آن تعبیه شده که علاوه بر قرار دادن لیوان یا شیشه پستانک، بعنوان جای تنقلات و میان وعده نیز می توان استفاده کرد.

- صندلی بازی:

از آنجا که صندلی قابل چرخش است با چرخیدن، کودک به میز بازی دسترسی داشته باشد. روی این میز دو اسباب بازی ثابت وجود دارد.

علاوه بر این صندلی دارای یک دسته پارچه ای بهمراه چند اسباب بازی  آویز است. قابل ذکر است که دسته قابلیت چرخش در 3 زاویه دارد تا هنگامی که می خواهید کودک را از صندلی بیرون بیاورید به دسته برخوردی نداشته باشد.

- صندلی ساده:

میز اسباب بازی و سینی غذا جدا می شود و به یک صندلی معمولی تبدیل می شود. نشیمین گاه صندلی از جنس فوم ساخته شده تا کودک هنگام نشستن احساس راحتی داشته باشد.

- مجهز به  کمربند ایمنی:

کمربند ایمنی این محصول دارای 3 نقطه مهار ایمنی است تا کودکتان را از خطرات احتمالی مصون نگهدارد.

نکته: این صندلی قابلیت نصب روی صندلی ناهارخوری دارد. بدین صورت که اطراف صندلی کودک شیارهایی طراحی شده که با عبور بند برزنتی ( از جنس کمربند ایمنی ) و اتصال آنها به زیر صندلی ناهارخوری، صندلی کودک ثابت خواهد شد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندلی 3 منظوره کودک دلوکس سوپرسیت سامر – Delux Super Seat Summer

  • میزان فروش: 275
  • تولید کننده: سامر
  • مدل 3 منظوره
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 6565

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: صندلی 3 منظوره کودک دلوکس سوپرسیت سامر – Delux Super Seat Summer