ساعت دیواری کودک

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

ساعت دیواری کودک

ساعت دیواری کودک یکی از اقلام تزیینی اتاق کودک و نوجوان محسوب می شود. ساعت دیواری برای اتاق کودک تا 4 الی 5 سال زندگی کودک عملا کاربردی ندارد و اغلب بزرگترها از آن می توانند استفاده کنند اما مقطع پیش دبستانی و دبستان زمانی است که به کودکان خواندن و نوشتن ساعت را آموزش می دهند. خرید یک ساعت دیواری فانتزی مخصوص اتاق کودک با توجه به دختر یا پسر بودن او ، به یادگیری و تشویق کودک کمک بسزایی می کند.

ساعت دیواری بچه گانه عموما در ابعاد متوسط با رنگهای شاد و طرحهای فانتزی ساخته می شوند. از طرف دیگر امروزه اغلب بچه ها با شخصیت های کارتونی که از تلویزیون پخش می شوند آشنا هستند و هنگام خرید وسایل تزیینات اتاق خود بدنبال خرید وسایلی که نماد این شخصیت ها را دارند ، می گردند. اگر چه وابستگی آنها به شخصیت های کارتونی خوب نیست اما مدلهای ساعت دیواری کودک نیز برگرفته از آنهاست. ساعت دیواری کیتی ، ساعت دیواری مینیون ، ساعت باربی و ساعت باب اسفنجی نمونه ای از هزاران مدل موجود در بازار است.

وجود ساعت دیواری در اتاق کودک و نوجوان پیامدهای آموزشی خوبی دارد. بعنوان مثال کودک یاد می گیرد منظم باشد و برای کارهای خود بر اساس زمان برنامه ریزی کند و به موقع کارهای برنامه ریزی شده را انجام دهد.

نکته: خواندن ساعتهایی که عقربه ساعت ، دقیقه و ثانیه شمار دارند برای کودکان به مراتب آسانتر از ساعتهای دیجیتال است. بنابراین در ابتدای یادگیری آنها ساعتهای عقربه دار که طرح و رنگ خاص دارند بخرید تا کودک برای آموزش بیشتر ترغیب گردد.