ارسال رایگان برای سفارشات بالای 99هزارتومان در پرداخت آنلاین
تخفیف

ساعت دیواری کودک

نمایش:
مرتب کردن براساس:

ساعت دیواری پسرانه بن تن

ساعت دیواری پسرانه بن 10 پسری شجاع و جنگجو   پسرها شخصیت بن 10 را دوست دارند و برای مبارز..

0 تومان
ساعت دیواری کودک

ساعت دیواری کودک یکی از اقلام تزیینی اتاق کودک و نوجوان محسوب می شود. ساعت دیواری برای اتاق کودک تا 4 الی 5 سال زندگی کودک عملا کاربردی ندارد و اغلب بزرگترها از آن می توانند استفاده کنند اما مقطع پیش دبستانی و دبستان زمانی است که به کودکان خواندن و نوشتن ساعت را آموزش می دهند. خرید یک ساعت دیواری فانتزی مخصوص اتاق کودک با توجه به دختر یا پسر بودن او ، به یادگیری و تشویق کودک کمک بسزایی می کند.

ساعت دیواری بچه گانه عموما در ابعاد متوسط با رنگهای شاد و طرحهای فانتزی ساخته می شوند. از طرف دیگر امروزه اغلب بچه ها با شخصیت های کارتونی که از تلویزیون پخش می شوند آشنا هستند و هنگام خرید وسایل تزیینات اتاق خود بدنبال خرید وسایلی که نماد این شخصیت ها را دارند ، می گردند. اگر چه وابستگی آنها به شخصیت های کارتونی خوب نیست اما مدلهای ساعت دیواری کودک نیز برگرفته از آنهاست. ساعت دیواری کیتی ، ساعت دیواری مینیون ، ساعت باربی و ساعت باب اسفنجی نمونه ای از هزاران مدل موجود در بازار است.

وجود ساعت دیواری در اتاق کودک و نوجوان پیامدهای آموزشی خوبی دارد. بعنوان مثال کودک یاد می گیرد منظم باشد و برای کارهای خود بر اساس زمان برنامه ریزی کند و به موقع کارهای برنامه ریزی شده را انجام دهد.

نکته: خواندن ساعتهایی که عقربه ساعت ، دقیقه و ثانیه شمار دارند برای کودکان به مراتب آسانتر از ساعتهای دیجیتال است. بنابراین در ابتدای یادگیری آنها ساعتهای عقربه دار که طرح و رنگ خاص دارند بخرید تا کودک برای آموزش بیشتر ترغیب گردد.