آلبوم کودک

در این دسته بندی در حال حاضر محصولی وجود ندارد در صورتی که شما محصولی در این دسته برای فروش دارید میتوانید به عنوان فروشنده در وب سایت ثبت نام کنید و محصولات خود را به فروش برسانید

آلبوم کودک

ثبت وقایع و خاطرات فرزندمان پیش از تولد تا زمان مدرسه و پس از آن یک اتفاق شیرین و لذت بخش خواهد بود. عکس گرفتن از تمام لحظات بیاد ماندنی کودک یکی از راههای ثبت خاطره خواهد بود و آلبوم عکس نوزادی ، محلی برای نگهداری هر چه بهتر آنها می باشد.

آلبوم و دفتر ثبت خاطرات کودک انواع مختلفی دارد که در طرح و رنگهای متنوع ، جنس و ابعاد متفاوت موجود می باشد. برخی آلبوم های عکس کودک ، آلبوم شجره دار هستند و صفحه ای برای نوشتن اطلاعات شجره پدر و مادر در نظر گرفته شده است.

برای ثبت رویدادها و خاطرات نوزاد از بدو تولد ، صفحات جداگانه ای در آلبوم خاطرات کودک در نظر گرفته شده است. صفحاتی همچون :

- صفحه درج اطلاعات زمان تولد نوزاد شامل تاریخ و ساعت تولد ، نام بیمارستان محل تولد ، قد / وزن نوزاد در بدو تولد و نوع زایمان

- صفحه یادداشت مراحل رشد جسمانی کودک مانند زمان رویش اولین دندان کودک ، زمان سینه خیز رفتن نوزاد ، ایستادن ، راه رفتن ، اولین کلمه ای که یاد گرفته و غیره.

- صفحه یادداشت نوع واکسن و تاریخ واکسن های کودک

- مسافرتهایی که رفته ، کی و کجا رفته است؟

- چه کسانی به او هدیه دادند و نام هدایا چیست؟

- تاریخ اولین روز مدرسه و خاطرات لحظه ورود به مدرسه

علاوه بر ثبت این اطلاعات در آلبوم خاطرات کودک ، عکسهایی از لحظه لحظه زندگی نوزاد ، قبل از تولد تا مدرسه را می توانید در قالب آلبوم عکس کودکانه جمع آوری کنید.

خود شما هم وقتی عکسهای دوران کودکی تان را می بینید، ذوق زده می شوید و خاطرات دوران کودکی برایتان زنده می شود. دیدن عکسها چقدر لذت بخش است. حال اگر تمام وقایع دوران نوزادی و کودکی فرزندتان را ثبت کنید بعدها که بزرگ می شود و آلبوم خاطرات کودکی خود را می بیند وجودش سرشار از نشاط و شادمانی می شود. پس بیایید با خرید یک آلبوم عکس کودک ، یادآور خاطرات کودکی فرزندمان باشیم.